0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kütahya Çavdarhisar Akpınar Mahallesi'nde 5.478 m2 Akaryakıt İstasyon İmarlı Arsa

Sahibinden 5478m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19648
Metre Kare:
5478m2
Ada:
0
Parsel:
1823
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
-
Emsal:
0.5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Kütahya ili, Çavdarhisar ilçesi Akpınar mahallesi 1823 parselde yer almaktadır. 5.478,23 m2 yüz ölçümüne sahip olan taşınmaz ARSA vasıflıdır. Kütahya-Uşak yoluna cepheli Efendi Köyü ve Akpınar Köyü'ne 500 m mesafededir. 

Yapılaşma Şartları:

TAKS: -
KAKS(Emsal): 0.5
Hmax:6.5m (Akaryakıt ve LPG Tesis İmarlı)

Not: Parsel bölge köy mücavir alanında kaldığı için güncel imar bilgisi için Kütahya İl Özel İdaresi ile görüşülmesi gerekmektedir. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.