Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Küçükçekmece Kanarya Mahallesi'nde 60 m2 Daire

Şirketten 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
21350
Oda Sayısı:
1 + 1
Metre Kare:
60m2
Ada:
0
Parsel:
1318
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
09.07.2014
Kullanım Durumu:
Boş
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2
Bağımsız Bölüm:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KANARYA MAHALLESİ, ÇOBAN ALDATAN SOKAK, NO:31, DAİRE:1, KÜÇÜKÇEKMECE / İSTANBUL

Açıklama

Özellikler: Konu taşınmaz mimari projesine göre 2. bodrum katta konumlu, daire vasıflı tek bağımsız bölüm olup projesine göre ~60m2 alana sahip olup salon + açık mutfak + yatak nişi, kiler, antre, duş – WC hacimlerinden oluşmaktadır. Ana bina girişi zemin kattan, kuzeydoğu cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi mantolama üzeri cephe boyası kaplamadır. Giriş kapısı çelik kapı olup, içerisinde asansör bulunmamaktadır.
Ulaşım: D100 Karayolundan Küçükçekmece istikametine doğru devam edilir. Yol boyunca yaklaşık olarak 2 km. kadar devam edilerek Hatboyu Caddesine girilir. Cadde üzerinden yaklaşık olarak 5 km. kadar devam edilerek sağ koldan Şahin Caddesine girilir. Cadde başlangıcından yaklaşık 2 km. kadar rampa yukarıya doğru devam edilerek sol kolda yer alan taşınmazın yer aldığı Çobanaldatan Sokağa girilir. Taşınmza ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Kanarya Polis Merkezi Amirliği’ne, Kiptaş Sefaköy Evleri’ne, Arif Nihat Asya Ortaokulu’na oldukça yakın mesafede yer almaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.