Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Körfez Güney Mahallesi Petrolcüler İş Merkezinde 38 m2 Ofis

Bankadan 38m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
22033
Metre Kare:
38m2
Ada:
752
Parsel:
24
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
29
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
8
Bağımsız Bölüm:
68
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Güney Mahallesi, Tuğrul Caddesi, Petrolcüler İş Hanı, No:2, Kat: 3, Büro: 68 Körfez/KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Tuğrul Caddesi tarafından bakıldığında binanın 3.katında sağ taraftaki ilk büro olup köşe konumdadır. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre ~62 m2 alanlıdır. Taşınmazın mahalde yapılan incelemesinde mevcut kullanım alanının yaklaşık 38 m2 olduğu tespiti yapılmıştır. Taşınmazın alanından 67 bağımsız bölüme eklendiği aynı zamanda 69 bağımsız bölüme doğru giriş yapıldığı tespit edilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı çelik kapı olup, zeminlerinin laminant parke, duvarları plastik boya, pencerelerinin PVC doğramadır.

Ulaşım: Gayrimenkule ulaşım D 100 karayolu kullanılarak Derince ’den İstanbul istikametine ilerlenerek Tütünçiftlik merkezine gelinerek Körfez ilçesi ana arterlerinden D100 Karayolu Yanyolu (Eşref Bitlis Caddesi) ve Tuğrul Caddesi üzerinde köşe konumlu binaya ulaşılır. Ulaşımı kolay olup çevresinde mağaza, işyeri, ofis, banka şubeleri, kafe restoran ve marketler bulunmakta olup ticari yoğunluk göze çarpmaktadır. Taşınmaza yakın konumda 150 metre kuzeybatısında Körfez Center AVM, 120 metre doğusunda Özel Marmara Hastanesi, 100 metre güneybatısında bulunmaktadır. Ulaşım sorunu yoktur.
Parselin kuzeydoğu köşesinden yaklaşık 18 m2 ve güneydoğu köşesinden yaklaşık 9 m2 olmak üzere toplam 27 m2 yola terki olduğu şifahen öğrenilmiştir.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.