Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Konya Seydişehir Alaylar İki Mahallesinde 135 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 135m2

Özellikler

Tapu no 9441
Pafta 147
Ada 519
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Alaylar İki Mahallesi, 152323. Sokak, 3.Kat, No:23/12 Seydişehir/KONYA

Açıklama

Ulaşım:  Hoca Ahmet Yesevi Caddesi üzerinden kuzeybatı istikametinden gidilirken ilerde sol kolda bu cadeyi kesen 816. Sokağa dönülür. Taşınmaz bu sokak üzerinde yaklaşık 135 m ilerde sol kolda konumludur. Ana gayrimenkulün çevresi genel itibariyle benzer tarzda yapılar ile boş araziler yer almaktadır. Bölgeye ulaşım yakın caddeler üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile özel araçlar vasıtasıyla sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Seydişehir Anadolu Lisesi, Fatih Cami ile Milli Egemenlik Caddesi bulunmaktadır. Taşınmaz Seydişehir merkezinde, Konya Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta ve Belediyenin tüm altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır. 
Özellikler: Taşınmaz; binanın 3. katında konumlu bina girişine göre sağ kolda yer alan bağımsız bölüm 12 numaralı dairedir. Taşınmaz,
 salon, 3 oda, mutfak, banyo, lavabo­wc, antre ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 135 m2 alanlıdır. Taşınmazın içerisine girilememiş olup dışardan incelemesi sağlanmış, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
Taşınmazın bulunduğu 940,04 m2 yüz ölçümlü 519 ada 18 parsel üzerinde 6 katlı betonarme yapı 
strüktüründe 3/B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı bina; betonarme karkas yapı sisteminde bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 katlı olarak ‘Ayrık Nizam’ şeklinde inşaa edilmiştir. Toplam 15 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın mahallinde yapılan incelemesine göre bina girişi projesinde de olduğu gibi bodrum kattan güneybatı cephesinden verilmiş olduğu tespit edilmiştir. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyası ile kaplıdır. Bina giriş kapısı kısmen camlı demir doğrama olup bina giriş holü, kat holleri zeminleri ve merdivenler mermer döşemedir. Bina giriş holü duvarları duvar boyalıdır. Binanın Isınması doğal gaz sistemi ile sağlanmaktadır.
Not: 18.05.2015 tarihli yeni yapı ruhsatı mevcuttur.