COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Yazır Mahallesi'nde 125 m2 Büro

Bankadan 125m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17465
Metre Kare 125m2
Ada 20551
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 57
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yazır Mahallesi Sultan Caddesi No:34/311 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: 3. katta konumlu, 57 bağımsız bölüm no.lu Büro nitelikli taşınmaz, onaylı mimari projesine göre; 3 oda/būro, antre ve wc/lvb hacimlerinden oluşmakta olup brüt 125 m2 alana sahiptir. Ana gayrimenkulde batı yönünden sağlanan 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Zemin kat planı vaziyet planı ile çakıştırılarak taşınmazın konumlu olduğu giriş tespit edilmiştir. Taşınmaz Sultan Caddesi üzerinde doğu yönünde bakıldığında sol koldan sağlanan girişte yer alır. Taşınmazın tapu vasfı BÜRO'dur. İşyeri olarak kullanılmaktadır.

Ana gayrimenkul, 9211,00 m² alanlı 20551 ada 1 parsel üzerinde, 3/B yapı grubunda, betonarme karkas yapı tarzında, Bodrum + Zemin + 4 Normal kat+ çatı kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı projesinde; Bodrum katta 1 adet dükkan eki, otopark ve sığınak, zemin katta 2 adet bina girişi ve 23 adet bağımsız bölüm, 4 normal katında her birinde 14 er adet bağımsız bölüm olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 79 adet bağımsız bölüm (22 adet dükkan+ 1 adet depolu dükkan+ 55 adet büro+ 1 adet depolu būro) bulunmaktadır. Çatı katında ise 1 adet büro eki ve ortak alanlar bulunmaktadır. Ana gayrimenkulde bati yönünden sağlanan 2 adet bina girişi bulunmaktadır. Zemin kat plani vaziyet planı ile çakıştırılarak taşınmazın konumlu olduğu giriş tespit edilmiştir. Taşınmaz Sultan Caddesi üzerinde doğu yönünde bakıldığında sol koldan sağlanan girişte kaindir. Binanın dış cephesi kısmen cam/panel kısmen dekoratif dış cephe kaplamadır. Bina giriş kapıları kat merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Giriş holu, merdivenler ve kat aralıkları seramik kaplamadır. 

Ulaşım: Konya ili, Selçuklu İlçesi, Yazır Mahallesi, Sultan Caddesi, No: 34/311 posta adresinde kaindir. Taşınmaza ulaşmak için; İstanbul Caddesi üzerinde kuzey yönünde ilerlenir. İstanbul Caddesinden Elmalili Hamdi Yazır Caddesine dönüldüğünde taşınmazın konumlu olduğu Reyhan İş Merkezi, yaklaşık 400 metre ilerde solda konumludur. Gayrimenkulün bulunduğu bölgenin teknik altyapısı tamamlanmış durumdadır. Taşınmaz çevre itibariyle bulunduğu bölge topoğrafik açıdan düz bir bölgede yer almaktadır. Bölge Konya'nın gelişimini tamamlamış bölgeleri arasında yer almaktadır. Bölgeye ulaşım toplu taşıma araçları ile gerçekleşmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde; Otogar, Ecdat parki, M1 Avm bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.