COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Kosova Mahallesi'nde 1+1 57 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 57m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11750
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 57m2
Ada 23940
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm B Blok 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Konya İli, Selçuklu ilçesi, Kosova Mahallesi, Gürle Sokak, B Blok N: 6B D: 15

Açıklama

Ulaşım: Konu Taşınmaz Konya İli, Selçuklu ilçesi, Kosova Mahallesi, Gürle Sokak, B Blok N: 6B D: 15 adresinde kain; tapuda, 4.851,00 m2, yüzölçümlü, Arsa vasıflı, 1 parselde kayıtlı, B Blok' ta konumlu 1. katta yer alan 44/4851 arsa paylı, (15) bağımsız bölüm numaralı Mesken nitelikli taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım kolaydır. Şehrin arteri olan Çevre Yolu üzerinde Selçuk Üniversitesi Merkez Kampüsü'ne doğru ilerlenir. Sol kolda Konya Otobüs Terminali geçildikten sonra bir süre devam edilir. Sol kolda yer alan Melike Cihan Kız Öğrenci Yurdu görülecektir. Bu noktada sağa dönülerek devam edilir. Karşılaşılan döner kavşaktan sola Veysel Karani Caddesine ve sonrasında solda yer alan Karabulut Eczanesinden sonra sağa Gürle caddesi'ne girilir. Konu taşınmazın yer aldığı sitenin bahçe girişi bu yol üzerinde ilk sağda konumludur. 

Bölge Konya İli'nin yeni yapılanan bölgelerindendir. Son yıllarda çok sayıda yeni bina yapılmıştır. Orta grup gelir düzeyinde olan bölgenin bazı yolları halen stabilize haldedir. Alt yapı özellikleri tamdır. 

Özellikler: Konu taşınmaz B Blok' ta konumlu olup, 1. katta yer almaktadır. Binaya giriş cephesinden bakıldığında, arka cephede ve sol orta kısımda yer almaktadır. Taşınmaz merdivenden çıkıldığında solda yer alan koridorda ilk sağda yer almaktadır. Taşınmazın yerinde yapılan incelemesinde projesine uygun olduğu, sadece büyük balkonun (tüm sitedeki taşınmazlarda olduğu gibi) pvc doğrama ile kapatıldığı görülmüştür. 

Taşınmaz, 1 oda, salon, açık mutfak, banyo ve iki balkon hacminden oluşmaktadır. Yaklaşık brüt, 57 m2'dir. Yerinde yapılan incelemede, ıslak hacimlerdeki ve balkon hacimlerinde zeminlerin seramik kaplı olduğu, diğer tüm alanlarda laminat kaplı olduğu görülmüştür. Taşınmazın duvarları ıslak hacimlerde seramik kaplı, diğer alanlarda boyalıdır. Mutfak dolaplar ahşap olan taşınmazın ankastre fırını bulunmaktadır. Kombisi takılıdır. 

Not: Kapatılan balkon 10 m2 brüt alanlı olması nedeniyle ayrıca bir oda şeklinde kullanıma uygun görünmektedir.

Taşınmazın yer aldığı site, bodrum, zemin ve 3 normal kattan oluşan 2 adet bloktan oluşmaktadır. Bloklar, A ve B olarak isimlendirilmişlerdir. A Blok A1 ve A2 olmak üzere 2 girişten oluşmaktadır. Sitenin etrafı duvarla çevrili olup. Açık otopark imkanı vardır. Site girişi Kuzey cephededir. Konu taşınmazın yer aldığı B Blok ise girişi zemin kattan doğu cephededir. Bodrum katında ortak alanlar, zemin ve 3 normal katın her birinde 10 adet olmak üzere toplam 40 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binada 2 asansör bulunmaktadır.