COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Selçuklu Buhara Mahallesi'nde 6+1 228 m2 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 226m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17438
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 226m2
Ada 18357
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm G-3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Buhara Mahallesi Yazma Sokak No:28/3 Selçuklu/Konya

Açıklama

Özellikler: G blok 1.normal katında konumlu 3 bağımsız bölüm numaralı kuzey, güney ve batı cepheli dubleks meskendir. Bina girişine göre sol, on, yan ve arka tarafta konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre normal katında; 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, wc lavabo, banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 135 m2 kullanım alanlı, çatı katında; 3 oda, antre, hol, wc-lavabo, banyo ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 91 m2 kullanım alanlı olmak üzere dubleks mesken toplam 228 m2 alanlıdır. 

Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul; Konya İli, Selçuklu İlçesi, Sille Mahallesi, 18357 ada, 8.472 m² alanlı 1 parselde kayıtlı "Arsa vasıflı taşınmazdır. Taşınmazın konumlu olduğu ana gayrimenkul Betonarme yapı tarzında III/A yapı sınıfında bodrum + zemin + 1 normal kat ve çatı katı olarak inşa edilmiş 7 adet (A-B-C-D-E-F-G) bina bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu G blok bodrum katında; 2 adet ortak depo ve 4 adet depo hacimleri, zemin katında bina girişi ve 2 adet mesken hacmi, 1 normal katında 2 adet dubleks mesken ve çatı katında 2 adet dubleks mesken eki olmak üzerine binada 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalı olup, bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama malzemeden imal edilmiştir. 

Ulaşım: Taşınmaz Buhara Mahallesi, Yazma Sokak, No: 28/3 Selçuklu/KONYA adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için ilçe arterlerinden olan İsmail Kaya Caddesi ile Fındıkçı Sokak kesişim noktasından kuzey istikametine Fındıkçı sokağa girilir. Bu sokak üzerinde yaklaşık 1.1 km ilerlenir ve sol kolda konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin ulaşım ve alt yapı problemi bulunmayıp, ulaşım hususi araçlar ve toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Konya Büyükşehir Stadyumu, Selçuklu Belediyesi Uluslararası Spor Salonu ve Pema Koleji bulunmaktadır. 

Not: Taşınmazın belediyesinde mevcut imar paftasından ve tapu kadastro genel müdürlüğüne ait CBS sisteminden alınan bilgiye göre taşınmazın konumlandığı ada/parsel bazında konumunun uygunluğu görülmüş ve yerinde kontrol edilmiştir. Selçuklu Belediyesi İmar Müdürlüğü Bölümünde yapılan incelemeye göre; taşınmazın üzerinde konumlu olduğu parsel belediye sınırları içerisinde, 1/1000 ölçekli uygulama imar planı kapsamında ayrık nizam, 2 kat, "Konut" alanına isabet etmektedir. Selçuklu Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivi ve Web-Tapu Portal üzerinden yapılan incelemede, taşınmazın konumlu olduğu G blok için hazırlanmış 13.01.2011 onay tarihli kat irtifakına esas, onaylı mimari projesi incelenmiştir.

Not: Taşınmaz tapuda Sille Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.