Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Konya Meram Melikşah Mahallesi'nde 6+1 Daire

Bankadan 6 + 1 235m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23477
Oda Sayısı:
6 + 1
Metre Kare:
235m2
Ada:
2032
Parsel:
58
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
31
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
İskan Tarihi:
10.09.1993
Ruhsat Tarihi:
23.05.1991
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
7

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Melikşah Mahallesi Mola SOkak NO:30/4 Meram/KONYA

Açıklama

Özellikler: Ana gayrimenkul, 285,00 m2 yüzölçümlü, 2032 ada 58 parsel üzerinde tek blok şeklinde proje ve inşa edilmiştir. Taşınmazların kullanımında cepheli oldukları sokak/cadde üzerinde açık otopark imkanı bulunmaktadır. Taşınmaz betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum kat + zemin kat + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olacak şekilde proje ve inşa edilmiştir. Taşınmazın mimari projesine göre bodrum katında müstakil depo, sığınak, dükkan eki depo ve kömürlükler, zemin katında 1 adet bina girişi, 2 adet dükkan, 1.normal kat dahil diğer normal katların her birinde 1'er adet mesken olmak üzere binada toplam 7 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Taşınmazın yer aldığı binaya giriş zemin kat seviyesinden güney cepheden projelendirilmiş ve uygulanmıştır. **Bina betonarme karkas olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi yalıtımlı dış cephe boyasıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlık zeminleri fayans kaplama, duvarları plastik boyalıdır. Merdivenler demir korkulukludur. Binanın ısıtma sistemi kat kaloriferi olup doğalgaz sistemi döşelidir. Binada asansör bulunmamakta olup çevre düzenlemeleri tamamlanmıştır. 

7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, ana gayrimenkulün 4.normal kat+ çatı katında, zemin kattan sağlanan bina girişine göre ön ve arka cephede yer almakta olup kuzey ve güney cephelidir. Konu taşınmaz incelenen onaylı mimari projesine göre 4. normal katta, salon, mutfak, 3 oda, antre, banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 185 m2 alanlı, çatı katında 3 oda, antre, mutfak, duş, wc ve teras hacimlerinden oluşmakta olup brüt 55 m2 + 60 m2 teras alanlıdır. Taşınmazın eklentiler ve ortak alanlar hariç brüt 235 m2 + 60 m2(teras) kullanım alanlıdır. İç özellikleri bilinmemektedir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.