Konya Kulu Karacadere Mahallesinde Kargir Ev

Bankadan 6 195m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 11023
Ada 128
Parsel 2
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 19
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 466

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Karacadere Mahallesi 128 Ada 2 Parsel No:128 Kulu/Konya

Konya Kulu Karacadere Mahallesinde Kargir Ev

Açıklama

Ulaşım: Kulu İlçesi, Karacadere Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadırlar. Kulu İlçesi Konya İl Merkezinin kuzeydoğu aksında, Konya Ankara Karayolu üzerinde, il merkezine 150 km mesafede konumludur. Karacadere Mahallesi Kulu İlçe Merkezinin kuzeybatı aksında ilçe yerleşkesine 23 km mesafede konumludur. Taşınmazımız ise, Mahalle merkezinde yer almakta olup, Karacadere Köyü camiinin doğusundan geçen stabilize yol üzerindedir. Taşınmaz mahalle merkezinde yer almakta olup, kuzeyinde Karacadere İlkokulu, batısında Karacadere Köyü Camii yer almakta olup, çevresinde 1 ve 2 Katlı bahçeli müstakil evler ve müştemilatları, tarım arazileri, köy içi arsalar, mahalleleri birbirine bağlayan ana yol güzergahı, mera alanları, diğer mahalle yerleşkeleri bulunmaktadır.

Özellikler:  Taşınmaz ‘kerpiç ev ve arsası’ vasıflı 466,83 m2 alanlı çokgen formunda arsa ve üzerinde yer alan tek katlı mesken yapısından oluşmaktadır. Parselin güneyinde yer alan mahalle içi yoluna cephe uzunluğu 38,50 metre olup batısı komşu parsel ile diğer cepheleri ise doğal yollar ile çevrilidir. Parsel üzerinde yer alan yapı parselin orta kısmında 195 alanlı olup kadastrol lekesi ile uygunluk taşımaktadır. Betonarme karkas olarak inşaa edilen yapı tek katlı kırma çatılı bir yapı olup girişi parselin ve yapının doğusundan zemin kattan sağlanmaktadır. Yapının giriş kapısı çelik kapı, pencereleri pvc doğrama ısıcamlıdır. Yapının giriş hattının sağlandığı parsel alanı kilitli parke taş ile kapatılmıştır. Taşınmaz 1 adet salon, 6 adet oda, 1 adet mutfak, 2 adet banyo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Not: Taşınmaz 1/1000 Uygulama İmar Planı dışında olup ``Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği`` çerçevesinde yapılaşma koşullarına haizdir. Taşınmazın 1/25.000 ölçekli nazim imar planında düşük yoğunlukta konut alanında kalmaktadır.