COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Ilgın Bulcuk Mahallesinde Ada Mevkiinde 6450 m2 Tarla

Bankadan 6450m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8808
Metre Kare 6450m2
Ada 0
Parsel 1101
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Konya İli, Ilgın İlçesi, Bulcuk Mahallesi, Ada Mevkii sınırlarında konumlu 1011 Parsel

Önemli Bilgilendirme

Taşınmaz düz topografik yapısı ve bölgedeki tek mahsul veren taneli tahıl ürünlerine uygun olması nedeniyle tarımsal faaliyetler için değerlendirilebilir.

Açıklama

Ulaşım: Konya İli, Ilgın İlçesi, Bulcuk Mahallesi, Ada Mevkii sınırlarında konumlu 1011 Parsel üzerinde yer alan bahçedir. Taşınmazın bulunduğu Bulcuk Mahallesine ulaşım için; Ilgın İlçe merkezinden güney istikametinde Yavuz Sultan Selim Caddesi üzerinde yaklaşık 11 km. devam edilir, sırasıyla Ağalar Mahallesi, Sadıkköy Mahallesi ve Eldeş Mahallesi geçilerek Bulcuk Mahalle merkezine varılır. Taşınmaza ulaşım, özel araçlarla sağlanmaktadır.

Özellikler: 1011 Parsel numaralı taşınmaz düz ve engebesiz bir topografik yapıya sahip olup, geometrik olarak yamuk şekline benzemektedir. Taşınmaz; 6.450,00 m2 yüz ölçümüne sahip olup, kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir mahsül ürünü ekili olmayıp, parsel kıraç durumdadır. Bölgede genel olarak senede tek sefer mahsul veren taneli tahıl ürünleri (yulaf, arpa, buğday, mısır vs.), ayçiçeği, nohut, fasulye, mercimek ile şeker pancarı üretimi yaygındır.

Not: Taşınmaz imar planları dışında ve plansız alan içerisindedir.