COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Konya Cihanbeyli Köprübaşı'nda Konut İmarlı 518 m2 Arsa

Bankadan 518m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14036
Metre Kare 518m2
Ada 457
Parsel 20
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 0.90

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Köprübaşı Mah Barbaros Caddesi, Necip Fazıl Kısakürek Sokak, 457 Ada 20 Parsel, Cihanbeyli/KONYA

Uzman Görüşü

Şehir merkezine yakın konumda, düzgün geometrik forma sahip, ayrık nizam, hmax:12,50m./3Kat, TAKS:0,30, KAKS: 0.90 yapılaşma koşullarına sahip, YOLA CEPHELİ ARSA; şehir merkezine yakın konumda olması­, ulaşılabilirliğinin iyi olması­, yola cepheli olması­ düzgün geometrik forma sahip olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Konya Cihanbeyli Köprübaşı Mevkiinde yer alan 457 Ada 20 parseldir. Parselin tapu vasfı arsa olup, 518 m2'dir. Dikdörtgen benzeri geometrik forma sahip olan düz bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmaz imar planına göre kuzeyde 12 m’lik yola, batıda 6 m’lik yola cephelidir. Taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Konya­ Ankara yolu üzerinden Cihanbeyli Devlet Hastanesi yönüne sapılır. 100 metre ilerledikten sonra Hastane caddesinden sola dönülür. 80 metre sonra Necip Fazıl Kısakürek caddesi yönüne sağa sapılır. 500 metre bu yol üzerinde ilerlerken Elif Sokak ile Necip Fazıl Kısakürek Caddesinin kesiştiği köşede Necip Fazıl Kısakürek caddesi üzerinde sağ kolda 2. Parsel değerleme konusu taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. 

Not: Söz konusu taşınmaz “Konut Alanı”nda yer almaktadır, taşınmaz için yapılaşma koşulları ayrık nizam, hmax:12,50m./3Kat, TAKS:0,30, KAKS: 0.90; çekme mesafeleri ön cepheden 6m, yan cephelerden 3m olarak belirlenmiştir. Parsel belediye sınırları içinde 1/1000 ölçekli imar planı kapsamında parselasyonu ve 18. Madde uygulaması yapılmış net parsel olup parsel alanında başkaca bir kesinti yapılmayacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.