COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Körfez İlimtepe Mahallesi'nde 3+1 110 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 110m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15334
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 110m2
Ada 1690
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 5
Ruhsat Tarihi 14/09/2000
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm F Blok 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İlimtepe Mahallesi, 18. Sokak, No: 6, İlimtepe Konutları 1.Etap, F Blok, K: 4, D: 18, Körfez/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Söz konusu bağımsız bölüm, parselin kuzeyindeki 4 adet bloğun hemen altındaki 2 bloktan doğudaki blok olan F Blokta, son kat olan 4. katında, blok girişine göre sol arka köşede olan dairedir. Daire, antre, hol, wc, banyo, mutfak, 3 oda, salon ve 2 balkon bölümlü olup, alanı yaklaşık 110 m2'dir. Banyo, wc zeminleri seramik, antre, mutfak, oda ve salon zeminleri laminat parke kaplıdır. Banyo ve wc duvarları seramik kaplı, diğer duvarları plastik boyalıdır. Banyoda, duş yeri, klozet ve lavabo bulunmaktadır. Mutfak dolapları laminat kaplamalı, tezgahı granittir. Giriş kapısı ve iç kapıları panel kapı, pencere doğramaları pvc'dir. Dairenin parkelerinde kabarmalar, duvar boyalarında dökülmeler bulunmaktadır. Dış kapı menteşelerinde kırık olup, kilit sayesinde iptidai olarak ayakta durmaktadır. Daire içi bakım gerektirmektedir. Blokların her birinde katlar arasında çalışan asansör, yangın merdiveni, kat hollerinde yangın dolabı bulunmaktadır. F 21 nolu kapıcı dairesi ortak  kullanım alanıdır.

Ulaşım: Kocaeli İli, Körfez İlçesi, İlimtepe Mahallesi, 18. Sokak, No: 6, İlimtepe Konutları 1.Etap, F Blok, K: 4, D: 18, posta adresli yerde bulunur. Tarif olarak, Körfez İlçesi'nde Tütünçiftlik çarşı merkezindeki ana cadde olan Ağadere Caddesi'ne girilip caddenin sonunda Tem Otoyolu altından geçtikten sonra İlimtepe tabelaları takip edilerek yaklaşık 7 km sonra İlimtepe Mahallesi'ne ulaşılır. Mahalleye gelen ana cadde olan İlim Caddesi üzerinde, sol tarafta, 1690 ada, 4 no.lu parsel üzerindeki F Bloğun 4. katındaki 18 bağımsız bölüm numaralı dairedir.

Not: 14.09.2000 tarihli, 340/86 ruhsat no.lu yeni yapı ruhsatlı bulunmaktadır. Tapuda Yarımca Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.