1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Körfez Güney Mahallesi'nde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 179m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17939
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 179m2
Ada 982
Parsel 21
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güney Mah. Elmalı Sok. A Blok No:26 K:2+Çatı D:10 Körfez/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 10 no.lu bağımsız bölüm binaya Elmalı Sokaktan ana giriş kapısı yönünden bakıldığında binanın 2. normal katında, sağ ve ön tarafta kalmakta (kuzeydoğu, güneydoğu cepheli) olup, kullanım alanı onaylı mimari projesine göre yaklaşık 166 m2 dir. Onaylı mimari projesine göre normal kat 97 m2. çatı piyesi ise 69 m2 kullanım alanına sahiptir.13 m2 lik teras alanı mevcuttur. Terasla birlikte 179 m2 kullanım alanı vardır. Bağımsız bölüm normal katta antre, mutfak, salon, 2 oda, 2 banyo ve 1 balkon bölümlü, çatı arası piyesinde ise antre, 3 oda, 2 banyo ve 1 teras bölümlüdür. Isıtma sistemi kombidir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

2. kat 10 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina: 1.461 m2 alanlı arsası üzerinde, 2. bodrum kati bitişik, üst katlarda ayrık nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, 2 bodrum + zemin + 2 normal kat+ çatı piyesli inşa edilmiştir. Parselde A ve B olmak üzere 2 blok bulunmaktadır. Taşınmazın yer aldığı A Blok parselin güneybatısındadır. Binanın 2. bodrum katında otopark 1. bodrum katında ve zemin katında 4 adet bahçe dubleksi daire ve diğer normal katlarda her katta 4 daire olacak şekilde binada toplam 12 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, giriş bölümünde duvarları plastik boyalıdır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi akrilik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma doğalgaz kombi sistemi ile yapılacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina ana girişi zemin kat kotundan ve güneydoğu yönden sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, bölgenin ana arterlerinden olan Tuğrul Caddesine yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle konut amaçlı ve bodrum + zemin + 2 normal kat olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Kazım Karabekir Caddesine olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler, Körfez İmam Hatip Ortaokulu ve Oruç Reis Anadolu Lisesi olarak ifade edilebilir.

Not: Taşınmaz tapuda Yarımca Mahallesi'nde kayıtlıdır. Tapu vasfı dubleks meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.