0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Körfez Güney Mahallesi'nde 5+1 167 m2 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 167m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16812
Oda Sayısı:
5 + 1
Metre Kare:
167m2
Ada:
982
Parsel:
21
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
9
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
08/03/2012
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
A-9

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güney Mah. Elmalı Sok. No:26 A Blok K:2+Çatı D:9 Körfez/Kocaeli

Uzman Görüşü

Taşınmazın site içerisinde yer alması, geniş kullanımlı olması, ana caddeye ve sosyal donatı alanlarına yakınlığı, ulaşımın kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Söz konusu bağımsız bölüm, parsele Elmalı Sokak'tan bakıldığında sol tarafta olan A Blokta 2. kat ve çatı katında, blok girişine göre sol ön köşede olan dubleks dairedir. Dubleks daire, 2. katta; antre, banyo, mutfak, salon, biri ebeveyn banyolu 2 oda, balkon, çatı katı; hol, banyo, biri ebeveyn banyolu 3 oda, teras bölümlüdür. Dairenin 2. kattaki alanı yaklaşık 97 m2, çatı katındaki alanı yaklaşık 70 m2 kapalı alan ve 13 m2 teras alanı olmak üzere toplam alanı yaklaşık 167 m2 kapalı alan ve 13 m2 teras alanlıdır. Daire içinde elektrik, sıhhi ve kalorifer altyapıları tamamlanmıştır. Antre, hol wc, banyo, mutfak zeminleri seramik, oda ve salon zeminleri kaplaması yapılmamış halde şaptır. Banyo, wc duvarları seramik kaplı, diğer duvarları boyası yapılmamış halde alçı sıvalıdır. Mutfak dolapları, tezgahı, vitrifye takımı, armatürleri, kombisi, kalorifer petekleri, dış ve iç kapıları, priz ve anahtarları henüz takılmamıştır. Pencere doğramaları pvc'dir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Gayrimenkulün bulunduğu site, yan yana 2 farklı parsel üzerinde 4 blok halinde inşa edilmektedir. 2 blok söz konusu parsel üzerinde, 2 blok da yan parsel üzerindedir. Söz konusu parselin 1461 m2 alanlı arsası üzerinde, 2 bodrum + zemin + 2 normal + çatı katlı olarak betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş ve 2 adet blok bulunmaktadır. Blok dış cepheleri akrilik boyalıdır. B blok ortak alanları ve daire içleri tamamlanmış olup, A blokta ortak alanlar ve daire için ince işlerinin tamamlanma çalışmaları devam etmektedir. 2. bodrum katta, 2 blok birleşik olup bu katta otopark bulunmaktadır. A blokta, bodrum ve zemin katında 4 adet dubleks daire, 1. normal katında 4 adet daire, 2. kat ve çatı katlarında 4 adet dubleks daire olmak üzere A blokta 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. B blokta da benzer şekilde 12 adet bağımsız bölüm mevcut olup, parsel üzerinde toplam 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. 

Ulaşım: D-100 karayolu üzerinde Tütünçiftlik merkez ışıklarından sağa Tuğrul Caddesi'ne dönülür. Cadde üzerinde sol tarafta bulunan Tüpraş Lojmanları giriş kapısı geçildikten sonra sağ tarafta Kazım Karabekir Caddesi'ne dönülür. Cadde üzerinde sol tarafta Oruç Reis Anadolu Lisesi geçildikten sonra sağ tarafta Elmalı Sokağa dönen sol köşede yer alan 982 ada 21 nolu parsel üzerinde, Elmalı Sokak'tan 26 kapı numarasını alan sitenin A bloğunda 2. kat ve çatı katındaki 9 bağımsız bölümdeki dubleks meskendir. 

Not: 19.10.2012 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. Ruhsat süresi dolmuştur. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır. Eksik imalatlar bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.