COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Karamürsel 4 Temmuz Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 183m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12110
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 183m2
Ada 151
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kocaeli İli, Karamürsel İlçesi, 4 Temmuz Mahallesi, 207. Sokak, No:11/16-17, C Blok

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Bölge şehir merkezine yakın konumda, cari alanlar, sosyal ve kültürel donatılar, özel ve kamu kurum ve kuruşları ile toplu taşıma çok yakın, brüt 183 m2 + 30 m2 teras kullanımlı, SON KAT DUBLEKS
Özellikler: 16 numaralı taşınmaz  C Blokta, 3. Normal kat+çatı  katında yer almaktadır. Bina girişine göre sağ ön kolda yer alan taşınmaz bulunduğu konum itibari ile yalnızca kuzeybatı yönüne cephelidir. Onaylı mimari projesine istinaden 3. Katı 105 m2 kullanım alanına sahip olarak antre, mu ak kiler, salon, 2 oda, wc, banyo ve 1 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır. Çatı katı  ise 78 m2 + 30 m2 teras kullanım alanına sahip olarak gece holü+mutfak nişi, 3 oda, banyo ve 1 adet teras mahallerinden oluşmaktadır. Yer görme işlemi dışarıdan yapılmış olup iç mahal özellikleri bilinmemektedir. 
Bağımsız bölümde mutfakta yer alan balkonun kiler hizasına doğru yaklaşık 2 m2 
büyütüldüğü görülmüştür. 

1.058,22 m2 yüz ölçümlü parsel üzerinde, alfabetik olarak A­,B,­C şeklinde sıralandırılmış 3 adet blok olarak inşa edilen yapıda konumludur. Blokların her biri birbirine bitişik olarak inşa edilmiş olup toplamda 42 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Blokların dış cephesi gri ve mavi renk tonlarında dış cephe boyası ile boyanmış olup mantolaması yapılmıştır. Taşınmaz C Blokta konumludur. Blok parselin doğusunda yer almaktadır. 2 bodrum kat+zemin kat+3 normal kat+çatı katı şeklinde projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. 2. Bodrum katında otopark yer almaktadır. 1. Bodrum katında 3 adet mesken, zemin, 1 ve 2. Normal katın her birinde 4 adet mesken, 3. Normal kat+çatı katında 4 adet dubleks mesken yer almaktadır. Toplam 19 bağımsız bölüm bulunan binaya 2. Bodrum katından ve kuzeybatı yönünden giriş sağlanmaktadır. Giriş kapısı ayna cam bölmeli çelik kapıdır. Ayrıca projesinde bina içerisinde asansör olduğu görülmüştür.
Ulaşım: D130 İzmit‐Yalova Karayolu üzerinde Yalova istikametinde devam ederken Karamürsel Belediyesine varıldığında sola D595 Karayoluna dönülür. 105 metre sonra sağa Çiftlik Caddesine dönülür. 233 metre düz devam edilir ve tekrar sola dönerek 46 metre sonra sol köşe parselde konumlu olan taşınmazlara ulaşım sağlanmış olunur. Yakın çevresinde cari alanlar, sosyal ve kültürel donatılar, özel ve kamu kurum ve kuruşları yer almaktadır. Bölge şehir merkezine yakın konumdadır. Alt yapı çalışmaları tam olup ulaşımı toplu taşıma ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanmaktadır.
Not: 28/11/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.