COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gölcük Piyalepaşa Mahallesi'nde 3+1 117 m2 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 117m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16759
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 117m2
Ada 0
Parsel 2671
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kalorifer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 22/05/2015
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Piyalepaşa Mahallesi, 612 Sokak, No: 4 Daire:6 Gölcük/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 2.normal kat+çat piyesi kat, 6 Nolu Daire: Binanın girişine göre arka orta kısmında yer almakta olup brüt m2 + 12 m2 teras (2.nomal kat:64 m2 ve çatı piyesi kat:53 m2 + 12 m2 teras) alanlıdır. Daire(2.nomal kat); salon, mutfak, oda, antre, 2 adet balkon ve wc hacimlerinden oluşmaktadır. Daire(çatı piyesi kat); 2 adet oda, banyo, hol ve teras hacimlerinden oluşmakta olup kuzeydoğu yönüne açık cephelidir. Zeminler salon ve odalarda laminant parke, diğer bölümlerde ise seramik kaplıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde ise plastik boyalıdır. Tüm tavanlar plastik boyalıdır. Giriş kapısı çelik, iç kapılar ise ahşaptan mamuldür. Tüm pencereler PVC mamul ve çift canlıdır. Isınma, doğalgaz yakıtlı yakıtlı kat kaloriferi ile sağlanmaktadır.

Bina girişi güneybatı yönden zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina giriş kapası camlı alüminyum doğramadır.  

Ulaşım: Kocaeli ili, Gölcük ilçesi, Piyalepaşa Mahallesi, 612. Sokak, No:4, 2 Normal kat+çatı piyesi kat, Dr.6 posta adreslidir. Gölcük Kaymakamlık binası referans alındığında Amiral Sağlam Caddesi üzerinde güneybatı yönde yaklaşık 350 m ilerlenir ve sol kolda kalan Atatürk Caddesine(D-130) dönülerek doğu yönde yaklaşık 1,7 km ilerlenir ve sağ kolda kalan Fikri Özbay Caddesi dönülerek güneybatı yönde yaklaşık 300 m ilerlendikten sonra sol kolda konumlu 612. Sokağa dönülerek güneybatı yönde yaklaşık 50 m ilerlenildiğinde sağ tarafta taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Civarda; 3-4 katlı, 1-5 yaşında apartmanlar, 1-2 katlı, 20-30 yıllık müstakil evler, 6-7 katlı 30-40 yıllık apartmanlar ve boş arsalar yer almaktadır. Gölcük Belediyesi sınırları içerisinde yer alan taşınmaz belediyenin sağladığı imkânlardan faydalanmaktadır. Gölcük ilçe merkezine yaklaşık 1 km mesafede yer alan konut bölgesidir. Ulaşım sorunu yoktur. Bölge orta-üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımakta olup, toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Piyalepaşa Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma ile rahatlıkla sağlamaktadır. 

Not: 22/05/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.