0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gölcük Atatürk Mahallesinde 150 m2 Dükkan

Bankadan 150m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
11961
Metre Kare:
150m2
Ada:
222
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Bina Yaşı:
29
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
İskan Tarihi:
02/11/2004
Ruhsat Tarihi:
31/12/1991
Bağımsız Bölüm:
30, 31, 37, 38, 39
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Atatürk Mah, D130 Karayolu Üzeri,No: 117, Meriç Apt, K: Zemin, D.No: 30

Açıklama

Özellikler: Taşınmazlar binanın zemin katında yer alan 30, 31, 37, 38 ve 39 bağımsız bölüm no'lu dükkanlardır. Dükkanların zeminleri sap kaplıdır. Duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Tavanları plastik boyalıdır. Dükkanların camları alüminyum doğramadır. Taşınmazlar mimari projeye göre bölüntüsüz tek hacimden oluşmakta olup 30 no'lu bağımsız bölüm brüt 43 m2; 31 no'lu bağımsız bölüm ise brüt 32 m2; 37 no'lu bağımsız bölüm brüt 17 m2; 38 no'lu bağımsız bölüm brüt 23 m2; 39 no'lu bağımsız bölüm brüt 35 m2 yasal kullanım alanına sahiptir. Yerinde yapılan incelemelerde dükkanlar arasında yer alan bölme duvarların kaldırıldığı ve taşınmazların fiziken birleştirilmiş vaziyette olduğu tespit edilmiştir. 

Bina girişi Halit Erkut Caddesi üzerinden ve zemin kat mertebesinden sağlanmaktadır. Bina genelindeki malzeme ve işçilik kalitesi orta seviyededir. Ortak mahallerde zeminleri mermer ve duvarlar plastik boyalıdır. TaşınmazIarın yer aldığı sokak üzerinde ticari hareketlilik oldukça düşüktür. 

Taşınmazların yer aldığı mahalle sınırları içerisindeki yapılaşma genellikle ayrık nizamda inşa edilmiş, kısmen 4-6 katlı, kısmen de 7-8 katlı konut yerleşimi şeklindedir. Bölgedeki sosyal donatı alanları yeterli seviyede olup herhangi bir altyapı eksikliği bulunmamaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Gölcük Büyükşehir Belediyesi, Gölcük Deniz Donanması ve Değirmendere Hacı Halit Erkut Anadolu Lisesi bulunmaktadır.

Not: 30, 31, 37, 38 ve 39 bağımsız bölüm no'lu 5 adet ayrı tapulu 5 adet dükkan birlikte satılıktır. 02/11/2004 ve 10/06/2013 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi(İskan) vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.