1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Gebze Namık Kemal Caddesi'nde İskanlı 346 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 346m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15252
Metre Kare 346m2
Ada 3694
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 13/11/2013
Ruhsat Tarihi 28/03/2013
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Arapçeşme Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, No:115A, Gebze/Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 1 bağımsız bölüm numaralı Bodrumda Deposu Olan İşyeri nitelikli taşınmaz, katta tek bağımsız bölüm olarak binanın zemin ve 1.bodrum katında konumludur. Taşınmaz, zemin katında yaklaşık brüt 163 m2 alanda tek hacimde kullanım alanına sahip olup taşınmaz içerisinde WC; bodrum katında yaklaşık brüt 183 m2 alanda tek hacimde depo kullanımı bulunmaktadır. Taşınmaz toplam yaklaşık brüt 346 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz girişi alüminyum kepenk ile örtülü olup caddeye cephesi yaklaşık 8mdir. Konumlu olduğu cadde ticari açıdan aktif bir cadde değildir. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul, tapu kayıtlarına göre Kocaeli ili, Gebze İlçesi, Güzeller Mahallesi sınırlarında bulunan, 337,00 m2 alanlı 3694 ada 12 parsel numaralı arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme karkas tarzda, Bodrum+ Zemin + 3 Normal Kat + Çatı Piyesi olmak üzere toplam 5 katlı olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında zemin katta bulunan işyerine ait depo; zemin katında 1 adet işyeri ve her normal katında 2şer adet mesken olmak üzere binada toplam 7 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina ve işyeri girişi vaziyet planına uygun olarak binanın zemin kat seviyesinden ve Namık Kemal Caddesi cephesinden sağlanmakta olup ayrı girişlerle sağlanmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Arapçeşme Mahallesi, Namık Kemal Caddesi, No:115A, Gebze/Kocaeli adresindedir. Taşınmaza ulaşım, bölgenin önemli ulaşım arterlerinden Yeni Bağdat Caddesi üzerinden kuzey doğu istikametinde sol kolda bulunan Kavak Caddesine ve cadde üzerinde sırasıyla sol kolda bulunan Eyüp Sultan Caddesine ve sağ kolda bulunan Namık Kemal Caddesine dönülerek sağlanır. Taşınmazın yer aldığı bina Namık Kemal Caddesi üzerinde sol kolda No:115 kapı numarası ile yer almaktadır. Ana ulaşım akslarına yakın olup altyapısı tamamlanmış bir bölgedir. Taşınmazın bulunduğu bölge ana cadde üzerinde zemin katlarda ticari üniteler ve üst katlarda mesken, iç kesimlerde mesken kullanımına yönelik gelişim göstermiştir. D-100 karayoluna yaklaşık 1 km. mesafededir.

Not: 28/03/2013 tarihli yapı kullanma belgesi ve  13/11/2013 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı BODRUMDA DEPOSU OLAN İŞYERİ'dir.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.