COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Mollafenari Köyünde 2.039 m2 Tarla

Bankadan 2039m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11270
Metre Kare 2039m2
Ada 159
Parsel 1
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kocaeli İli, Gebze ilçesi, MollaFenari Köyü 159 ada 1 parsel

Kocaeli Gebze Mollafenari Köyünde 2.039 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Kocaeli İli, Gebze ilçesi, MollaFenari Köyü (tapuda Akviran) sınırlarında konumlu 159 ada 1 parsellerde yer almaktadırlar. Taşınmaza ulaşım için, D100 İstanbul-İzmit Karayolu üzerinde İstanbul istikametinde devam ederken Dilovası merkezi geçildikten sonra sol tarafımızda kalan Körfez Döküm Fabrikasından itibaren 2.3 km düz ilerlenir. Ulaşılan noktadan Tavşanlı istikametine dönülerek Atatürk Caddesi üzerinde 1.3 km devam edilir ve tekrar sağa dönülerek aynı cadde üzerinde 10 km ilerlenir ve Kocaeli Çayırova Yoluna dönülür. Çayırova Yolu üzerinde 3.9 km ilerledikten sonra Denizli Köyüne ulaşılmış olunur. Daha sonra sağ tarafta kalan köy yoluna girilir ve yaklaşık 2.2 km ilerlenir. Taşınmazın yola cephesi bulunmamakta olup ulaşılan noktaya yaklaşık 250 metre mesafede konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde köyler ve imarlı-imarsız boş parseller yer almaktadır. Taşınmazın yola cephesinin bulunmaması ve en yakın kadastro yoluna yaklaşık 250 metre mesafede yer alması sebebiyle toplu taşıma ve özel araçlarla ulaşım sağlanamamaktadır.

Özellikler: Taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Tüm parsel boş tarla niteliğindedir. Taşınmaz düzgün bir form yapısına sahip olmayıp eğimli bir topoğrafik yapıya sahiptir. Bir cephesi yaklaşık 97 m, diğer cephesi yaklaşık 30 m.'dir. Mahallinde parsel sınırları herhangi bir belirteç ile çevrili değildir. Hali hazırda herhangi bir yola cephesi bulunmamaktadır. Parsel yenilemesi sonrası 2039,79 m2 olmuştur.

Not: Ballıkaya Tabiaat Parkı Yürüyüş yolu çevresinde olması nedeniyle parselin bir kısmı sit alanı içerisinde kaldığı öğrenilmiştir. Yapılaşma izni bulunmamaktadır.  Tapusunda KÜLTÜR VE TABİAT VARLIĞI BELİRTMESİ TESİSİ TABİAT PARKI tescili bulunmaktadır. (Parsellere yakın Ballıkaya Tabiat yürüyüş parkuru bulunması nedeniyle)