1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesinde Kiracılı 3+1 148m2 Daire

Vakıftan 3 + 1 148m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 13938
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 148m2
Ada 33
Parsel 266
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 12/06/2008
Ruhsat Tarihi 07/05/2007
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Mustafapaşa Mahallesi, No: 605, D: 6 Gebze / Kocaeli

Açıklama

Özellikler: 1.normal kat, 7 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz; zemin kattan girişi sağlanan ana taşınmazın 1. normal katında bina girişine göre sağ arka kolda, binanın kuzey doğu kısmında yer almaktadır. Salon, 3 oda, mutfak, antre, hol, balkon, banyo, WC hacimlerinden oluşmakta olup toplam brüt 148 m² alanlıdır. Duvarlar ıslak hacimlerde fayans kaplı, diğer hacimlerde plastik boyalıdır. Zeminler odalarda ve salonda laminant parke kaplı olup, dairenin iç kapıları panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır. Pencere doğramaları PVC mazlemeden mamuldür. Taşınmazın mutfak dolabı MDF, tezgâhı suni mermerdir. Dairenin banyo vitrifiyeleri tam olup ısıtma sistemi doğalgazlı kombili ısıtma sistemidir.Taşınmazın vasfı meskendir. Halihazırda kiracısı bulunmaktadır.

 Ana gayrimenkul ,bodrum + zemin + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 8 katlı olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, su deposu, hidrofor ve bodrum+zemin+asma katında 4 adet depolu asma katlı işyeri, 5 normal katın her birinde 4’er adet mesken bulunmaktadır. Binada toplam 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya giriş güney cepheden, zemin kattan, Yeni Bağdat caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım sorunu bulunmayan bölgede tüm alt yapı faaliyetlerinden faydalanabilmektedir. Yakın çevresinde Gebze Stadyumu, Gebze Belediyesi, Özel hastaneler ile cadde üzerinde konumlu bankalar, küçük ve orta ölçekli esnaflar yer almaktadır.

Ulaşım: Gebze Stadyumu güneyinden geçen Yeni Bağdat Caddesi üzerinde batıya doğru yaklaşık 300 metre ilerlediğimizde yolun sağında bulunan bina değerleme konusu gayrimenkullerin bulunduğu binadır.

Not: Taşınmazın tapu vasfı meskendir. Halihazırda kiracısı bulunmaktadır. 12.06.2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskan) bulunmaktadır. 17.07.2014  tarihli Uygulama İmar Planı kapsamında “Ticaret” alanında kalmaktadır. Yapılaşma şartları Bitişik nizam, 6 Kat, Hmax: 20,50 şeklindedir.

Kira getirisi ortalama aylık 1167 tl'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.