COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesinde 59 m2 Dükkan

Bankadan 59m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12319
Metre Kare 59m2
Ada 35
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Güzeller Mahallesi, 903 Sokak, Uysal Apartmanı, No:4A, Gebze/KOCAELİ

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Kocaeli İli, Gebze İlçesi, Güzeller Mahallesi, 903. Sokak üzerinde konumlu 4 dış kapı numaralı binanın zemin katında bina girişine göre ön kısımdaki 4A kapı numaralı (1 nolu bağımsız bölüm) dükkandır. Taşınmaza ulaşım için; Yeni Bağdat Caddesi üzerinde batı yönünde ilerlerken Gebze Şehir Stadını geçtikten sonra sağ kolda bulunan Bülbül Caddesine dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 200 m ilerledikten sonra sağa 903 Sokak'a girilir. Taşınmaz sağ tarafta konumludur. Taşınmaz yaya ve araç trafiğinin az olduğu 903. Sokak üzerinde bulunmaktadır. Sokak üzerinde alt katları dükkan, üst katları konut olarak kullanılmakta olan 3­4 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Gebze Stadyumu ve Gebze Özel Merkez Hastanesi ve Çoban Paşa Camii bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlanabilmekte olup sosyal donatılara yürüme mesafesindedir.
Özellikler: Taşınmaz zemin katta bina girişine göre ön sağ kısımda, 903. Sokaktan bakıldığında sol ön kısımda konumlu dükkandır. Taşınmaz projesine göre zemin katta dükkan ve wc hacimlerinden oluşmakta olup toplam 59 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın pencere doğramaları alüminyumdan mamuldür. Taşınmazın yer aldığı bina, 739,87 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme karkas tarzda, ayrık nizamda, bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 7 katlı olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Onaylı projesine göre bodrum katta sığınak, su deposu ve wc, zemin katta 2 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişi, 1. normal katta 3 adet mesken, 2. normal katta 3 adet mesken, 3. normal katta 3 adet mesken, 4. normal kat ile bağlantılı çatı katında ise 3 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi vaziyet planında gösterilmemiş olup taşınmazın tek sokak cephesi olması ve zemin katta dükkanlar olması dikkate alındığında girişin kuzeydoğu cepheden verilmekte olduğu ve projesinde sol yan cephe görünüşünden tespit edilmiştir. Binanın dışı mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır. Projeye göre binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binanın içerisine girilemediği için bina içi özellikleri ve asansörün faal olup olmadığı tespit edilememiştir. 
Not: 20/11/2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. 3 parseldeki kargir evin bu parsele tecavüzü vardır.