COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Güzeller Mahallesi'nde 3+1 149 m2 Daire

Vakıftan 3 + 1 149m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 13940
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 149m2
Ada 33
Parsel 266
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 14
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 12/06/2008
Ruhsat Tarihi 06/01/2006
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 19

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Güzeller Mah. Yeni Bağdat Cad. Mehmet Türker Apt. 4. Kat Daire No:605/19 Gebze / Kocaeli

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 3 oda + 1 salon +1 mutfak + 1 banyo + 1 giriş holü + 1 WC + 1 balkon alanlarından (3+1 tabirli) toplam 149 m² brüt alanlı, giriş holü, mutfak, balkon, banyo, WC zeminleri seramik yer karosu; salon ve odaların zeminleri laminat kaplamadır. Banyo WC duvarları tavana kadar fayans, diğer hacimler plastik boyalıdır. Oda kapıları beyaz camlı lake ahşap kapı, pencere ve balkon kapıları PVC doğramadan imal edilmiştir. Tavanlar beyaz tavan boyası ile boyalı olup köşelerinde kartonpiyer uygulaması bulunmaktadır. Daire girişi çelik kapılıdır. Taşınmaz temiz ve bakımlıdır.Taşınmazın halihazırda kiracısı bulunmaktadır.

Ana gayrimenkul, bodrum + zemin + asma kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 8 katlı olarak planlanmış ve inşa edilmiştir. Bodrum katta sığınak, su deposu, hidrofor ve bodrum+zemin+asma katında 4 adet depolu asma katlı işyeri, 5 normal katın her birinde 4’er adet mesken bulunmaktadır. Binada toplam 24 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Binaya giriş güney cepheden, zemin kattan, Yeni Bağdat caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Gebze Stadyumu güneyinden geçen Yeni Bağdat Caddesi üzerinde batıya doğru yaklaşık 300 metre ilerlediğimizde yolun sağında bulunan bina değerleme konusu gayrimenkullerin bulunduğu binadır.Ulaşım sorunu bulunmayan bölgede tüm alt yapı faaliyetlerinden faydalanabilmektedir. Yakın çevresinde Gebze Stadyumu, Gebze Belediyesi, Özel hastaneler ile cadde üzerinde konumlu bankalar, küçük ve orta ölçekli esnaflar yer almaktadır.

Not: Kiracılıdır.  06/01/2006 tarihli Yeni Yapı ruhsatı ve 07.05.2007 tarihli ruhsatı ile  06/01/2006 tarihli Yeni Yapı ruhsatı ve 07.05.2007 tarihli ruhsatı ile 12.06.2008 tarihli yapı kullanım izin belgesi(iskan) bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.