Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Gebze Gaziler Mahallesi'nde 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23282
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
82m2
Ada:
5253
Parsel:
26
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
4
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
İskan Tarihi:
30.10.2020
Ruhsat Tarihi:
12.10.2017
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gaziler Mahallesi, Gaziler Caddesi, No:43, Kat: 2, D:6 GEBZE / KOCAELİ

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 2. kat , 6 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina 491,86 m2 alanlı arsası üzerinde, bitişik nizamda, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum+ zemin + 5normal kat +çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında otopark, ortak alan ve sığınak, zemin katında 4 adet ofis, 1.-4. normal katlarda her kata 3` er adet mesken, 5. normal katta çatı katı ile bağlantılı 4 adet dubleks mesken olacak şekilde binada toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi bodrum kattan ve doğu cepheden, ofislerin girişleri ise zemin kattan sağlanmaktadır. Asansörün mevcut olduğu binanın dış cephesi mantolamalı ve akrilik boyalıdır. Kapalı otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı doğalgaz yakıtlı kombi sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina cadde üzerinde olup, sert zemin,ve çevre düzenleme imalatları tamamlanmıştır.

6 no.lu bağımsız bölüm, bina girişine göre binanın 2. katında ve girişin sağ tarafında bulunmaktadır. Taşınmazın doğu ve batı olmak üzere iki yöne cephesi bulunmaktadır. Onaylı mimari projesinde ve yerinde yapılan incelmeye göre ise yaklaşık brüt 82 m2 alanlıdır. Bağımsız bölüm salon, 2 adet oda, antre-hol, mutfak, banyo, wc, ve 1 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş kapısı çelik, pencereler çift camlı PVC doğrama olup taşınmazın içi görülememiştir. Bağımsız bölümde ısınma ihtiyacı doğalgaz ile sağlanacak şekilde kombi tesisatı bulunmaktadır. Halihazırda kullanılır durumda olduğu dışarıdan gözlemlenmiştir.

Not: Küçük tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.