COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Gebze Cumhuriyet Mahallesi'nde İskanlı 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 58m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14979
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 58m2
Ada 4075
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 06/10/2017
Ruhsat Tarihi 26/09/2012
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm B Blok 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mahallesi, 2235. Sokak, Yıldız Park Sitesi, B Blok, No:35B/5, Gebze/Kocaeli

Açıklama

Yeni Bağdat Caddesi’ne 400 metre yakınlıkta, alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmekte, SİTE İÇERİSİNDE, kapalı otoparklı, 58 m2 STÜDYO DAİRE 

Özellikler: Taşınmaz 5 bağımsız bölüm numaralı mesken nitelikli taşınmaz, binanın 1. bodrum katında, bina girişi karşımıza alındığında arka tarafta sağdan 2. sırada yer almakta olup, kuzey yönüne cephelidir. Taşınmaz 58 m2 alana sahip olup, salon+mutfak, oda, hol ve banyo hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın yer aldığı 4075 ada 3 parsel 3939 m2 yüzölçümüne sahip olup, parsel üzerinde betonarme karkas yapı tarzında, ayrık nizamda inşa edilmiş 3 adet bina bulunmaktadır. Site içerisinde kapalı otopark alanı, çocuk oyun alanı, güvenlik, süs havuzları bulunmaktadır. Taşınmaz parselin ortasında yer alan B Blokta konumludur. Taşınmazın yer aldığı bina 3 bodrum, zemin, 2 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Taşımaz 3.bodrum katta kapalı otopark, sığınak, yağmur suyu deposu, 2. bodrum katta bina girişi, spor odası, binaya ait depo, 1. bodrum katta 8 adet daire, zemin ve normal katlarda 6`şar adet daire, 2. katta ise 6 adet dubleks daire olmak üzere binada toplam 26 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve mahallen 2. bodrum kattan, binanın güneydoğu cephesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi akrilik boyalı olup, bina merdiven sahanlıkları ve merdivenler mermer, duvarları plastik boyalıdır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, İstanbul istikametinde Yeni Bağdat Caddesi üzerinde ilerlenirken sağa 2239. Sokak`a dönülüp, yaklaşık 340 metre ilerledikten sonra sağ tarafta yer alan siteye kolaylıkla ulaşılır. 

Not: 26/09/2012 tarihli ve 670 no'lu Yapı Ruhsatı ve 06/10/2017 tarihli ve 604 no'lu iskanı mevcuttur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.