Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kocaeli Çayırova'da 45m2 Natamam Dükkan

Şirketten 45m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
4881
Metre Kare:
45m2
Ada:
2064
Parsel:
30-41
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Bağımsız Bölüm:
B3 8
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Akse Mahallesi 526. Sokak Ankaryum Sitesi Anadolu Çarşısı B3 blok No: 34 Zemin kat 8 nolu iş yeri Çayırova / Kocaeli

Açıklama

Açık Adres: Akse Mahallesi 526. Sokak Ankaryum Sitesi Anadolu Çarşısı B3 Blok No: 34 Zemin kat 8 nolu iş yeri Çayırova / Kocaeli

Ulaşım: Kocaeli İli, Çayırova İlçesi, Akse Mahallesi sınırları içinde yer alan 2064 ada 3 
parsel, B3 blok, zemin kat 8 bağımsız bölüm numaralı “işyeri” vasıflı taşınmazdır. Ulaşım; Anadolu otoyolu Çayırova gişelerinden girilerek ilk yonca kavşaktan sol tarafa Muhsin Yazıcıoğlu Caddesine sapılarak bu cadde üzerinde 2,2 km ilerlendiğinde sağ tarafa Fevzi Çakmak Caddesine sapılarak 2 km ilerlenir. Yapı Kredi Bankacılık üssünden sağ tarafa Rahmi Dibek Caddesine girilerek 500 metre ilerlendiğinde gene sağ tarafa Nazım Hikmet Caddesine girilir. Bu cadde üzerinde 800 metre ilerlendiğinde sol tarafta Ankaryum Evleri görülmektedir.
Özellikler: Çayırova Tapu Müdürlüğünde incelenen mimari projesine göre B3 blok zemin katta yer alan bağımsız bölüm 
çarşı koridoruna cepheli tek hacimden oluşmakta olup brüt 45 m² alanlıdır. Çarşı alanı tek hacimli olup bölme duvarları inşa edilmemiş haldedir. Konutların inşaatı tamamlanmış olmasına rağmen çarşı inşaatı kaba inşaat halinde bırakılmış, inşaat faaliyeti yoktur. Zeminleri şap beton, duvarları sıvalı, badanalı halde tek hacimli olarak durmaktadır. Bağımsız bölümlerin yerleri ayrılmamış, çarşı düzenine geçilmemiştir. Zemin katta çarşı ile irtibatlı 34 işyeri bulunmaktadır.

Çayırova Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde yapılan şifahi incelemede taşınmaza ait 06.06.2011 tarih, 214B3 numaralı yeni yapı ruhsatı, 06.01.2012 tarih, 008 numaralı tadilat yapı ruhsatı, 21.01.2013 tarih, 064 numaralı şantiye şefi değişikliği yapı ruhsatı, 11.12.2014 tarih 666 numaralı isim değişikliği yapı ruhsatı belgesi incelenmiştir. Dosya kaydında yapı kullanma izin belgelerinin olmadığı öğrenilmiştir. Kat irtifakı kurulmuş ancak ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.