COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kocaeli Başiskele Döngel Mahallesi'nde Natamam 3+1 Dubleks Daire

Bankadan 3 + 1 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14039
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 394
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 0
Kat Sayısı 2
Ruhsat Tarihi 09/06/2016
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Döngel Mah. Varis Sok. No: 20 C / 16 / BAŞİSKELE / KOCAELİ

Uzman Görüşü

Millet Caddesi güzergahındaki toplu taşıma araçlarıyla ulaşılabilen, SİTE İÇERİSİNDE, Natamam %80 tamamlanmışlık oranına sahip, 3 oda salon 141.00 m2 SIFIR DUBLEKS; güney cepheli olması, projesiyle uyumlu olması, ana taşınmazın yüksek oranda tamamlanmış olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bulunduğu C bloğun 2. normal ve çatı katında binanın güneybatı ve güneydoğu tarafında kalmaktadır. 2. normal katta 1 salon, mutfak, antre, wc ve balkon bölümlerinden oluşmakta ve 67 m2 alanlıdr. Çatı piyesi katında 3 oda, 2 banyo (biri ebeveyn banyosu) hol,iç merdiven ve teras bölümlerinden ibaret olup 74 m2 alanlı toplamda 141 m2 alana sahiptir. Çatı katında 25 m2 alanlı teras kat alanına dahil edilmemiş olup şerefiye olarak değerlendirilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı eskitme desenli çelik kapıdır. İç alanlarında inşası henüz tamamlanmamış olup banyo ve wc seramikleri döşeli, duvarları örülü, ince sıvası yapılmış tek kat astar boya yapılmış, PVC pencere ve balkon kapıları takılıdır. Oda, salon antre ve merdiven zeminleri beton olup kaplama veya döşeme yoktur. İç kapıları, kanat ve kasaları mevcut değildir. Mutfak dolapları, tezgahı, tezgah arası takılı döşeli değildir. Sıhhi tesisat armatürleri ve vitrifiyeleri bulunmamaktadır. Taşınmazın iç bölümlendirmesi projesine uygun şekilde yapıldığı görülmüştür. Taşınmaz %80 tamam seviyesindedir.

Taşınmaz Kocaeli İli, Başiskele İlçesi, Döngel Mahallesi, 394 ada 27 nolu 4520 m2 yüzölçümlü imar parselinde konumludur. A,B,C blok olarak projelendirilmiş 3 ayrı bloktan oluşan sitenin çevresinde sınırları belirleyecek herhangi bir belirteç bulunmamaktadır. Ana taşınmazın girişi site içine doğru kuzey cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Blokların dış cephe yalıtımları yapılı, pencere ve camlarının takılı ve çatılarının örtülü olduğu görülmüştür. Sitede çevre düzenlemesi yapılmamıştır. Taşınmazın bulunduğu ana taşınmazın giriş kapısı çelik camlı kapıdır. Binanın giriş ve kat sahanlıkları mermer kaplıdır. Duvarları 120 cm mermer yukarısı plastik boyalıdır. Binada katlar arası geçiş asansör ile sağlanabilmekte olup değerleme günü itibariyle asansör ray, kabin ve kapılarının montajının yapılı olduğu fakat aktif olmadığı görülmüştür. Merdiven korkulukları alüminyum malzemeden üretilmiştir. Projesinde yer alan havuz inşaatı henüz başlamadığı görülmüştür.

Taşınmaz doğusunda rekreasyon güneyinde boş parseller, batısında eski mahalle yerleşimlerinden oluşmaktadır. Kuzey yönde Millet Caddesi üzerinde kuzeyden güneye doğru yapılaşma devam etmektedir. Yakın çevresinde ticari imkanlar oldukça sınırlı olup yaklaşık 1 km kuzeyinde Millet Caddesi üzerinde semt pazarı, market, lokanta, kuaför, nalbur, elektrikçi vb. yerel esnaflar bulunmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için D­130 karayolu Caddesi üzerinden Başiskele Belediyesi sapağından hareketle Güney yönde bulunan Millet Caddesine girilir. yaklaşık 2150 m takip edilir. Sonrasında Atatürk Caddesi ismiyle 120 m devam edilir. Sol koldaki ilk sokak olan Süleyman Çelebi Caddesine girilir. 250 m ileride konu taşınmazın yer aldığı parsele ulaşılmış olunur. Taşınmaza ulaşım Millet Caddesi güzergahındaki toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: 09/06/2016 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz inşa halinde olup tamamlanma oranı yaklaşık % 80 seviyesindedir. Bina dış cephesi tamamlanmış olup inşa faaliyetleri durmuş vaziyettedir. Ortak alanların tamamlanması koşuluyla ve İnşaatın Yapı Denetim Firması ile sözleşme yaparak yeni ruhsat alması koşuluyla inşaat devam edebilecektir. Satıcının inşaatın tamamlanacağı yönünde herhangi bir taahhüt bulunmamaktadır. Verilen teklif mevcut inşaat durumuna göre olup, ileride inşaat şirketinin talep edeceği masraflar doğabilir. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.