Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kızıltepe Tepebaş Kilise Caddesi'nde 25 M2 Dükkan

Bankadan 25m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23427
Metre Kare:
25m2
Ada:
116
Parsel:
7
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
19
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6
Ruhsat Tarihi:
28/11/2006
Bağımsız Bölüm:
22
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Tepebaşı Mahallesi, Kilise Caddesi, YILDIZ Apt. No:14/22

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; Mardin İli, Kızıltepe İlçesi, Tepebaşı Mahallesi, Kilise Caddesi, YILDIZ Apt. zemin katında konumludur. Konu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 116 ada 7 parsel, 365.41 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde bodrum+ zemin+ asma+ 6 normal katlı olmak üzere toplam 8 katlı olarak proje ve inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre; bodrum katta sığınak ve 5 adet dükkan, zemin katta bina girişi,8 adet dükkan ve 2 adet asma katlı dükkan ,6 normal katların her bir katında 3 er adet mesken olmak üzere bina toplam 35 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cephesi dış cephe boyası ile boyalı olup dairesel balkonlar bulunmaktadır. Bina girişi kapısı demir doğramadır. Parsel içerisinde ortak kullanım otopark alanı bulunmamaktadır Söz konusu taşınmazların bulunduğu bina girişi zemin kattan ve kuzey cepheden sağlanmaktadır.

22 no.lu bağımsız dükkan, binanın zemin katında pasaj girişine göre soldan ikinci sırada konumlu olup batı yönden pasaja cephelidir. Taşınmaz projesine göre zemin katta; yaklaşık 25 m2 brüt kullanım alanlı ve tek hacimlidir. Dükkan pasaj cephesi yaklaşık 6 metredir. Taşınmaz dışardan görüldüğü kadarıyla komşu bağımsız bölüm ile birlikte döner-kebap salonu olarak kullanıldığı görülmüştür.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.