Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kırklareli Merkez Karacaibrahim Mahallesi'nde 3+1 Daire

Şirketten 3 + 1 95m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22912
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
95m2
Ada:
534
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
18
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
4
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
5

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Karacaibrahim Mahallesi Meşe Sokak No:3 ,D:5 Merkez / KIRKLARELİ

Açıklama

Özellikler:  Konu taşınmaz Kırklareli İli, Merkez İlçesi, Karacaibrahim Mahallesi, Meşe Sokak No:3 D;5 adresinde yer almaktadır. 534 ada 8 nolu parsel; 705,23 m2 yüzölçümlü parselde kayıtlı 6/96 arsa paylı, 1.katta konumlu, 5 b.b. no.lu meskendir. Taşınmazın bulunduğu parsel; geometrik olarak dikdörtgene yakın bir sahip olup topoğrofik olarak az eğimli ve jeolojik olarak 4. derece deprem kuşağı özelliklerine sahiptir. Parsel üzerinde projesine göre; 5 katlı (BK + Zemin + 3 NK) olarak inşa edilmiş, betonarme bina bulunmaktadır. Kat irtifakı listesinde 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi BTB malzeme ile kaplıdır.  

5 no.lu bağımsız bölüm; binanın 1. katında, binanın sol yan (güney) ve arka (batı) cephelerinde konumludur. Taşınmaz projesine göre 1. katta yaklaşık brüt 95 m2 alanına sahip olup salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 1 adet balkon hacminden oluşmaktadır. Taşınmazın antre, mutfak, seramik olup salon ve oda hacimlerinin yer döşemeleri laminant parke, duvarları saten boyalıdır. Islak hacim yer döşemeleri seramik olup, duvarları fayans kaplıdır. Mutfak zeminleri seramik, dolabı mdf kaplama ve tezgâhı mermerdir. Meskenin giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap doğrama, pencere aksamı ise pvc doğramadır. Binada ısınma doğalgaz ile sağlanmaktadır. Kombi takılıdır. Taşınmazın tadilatı yapılmıştır. Hemen taşınmaya müsait durumdadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.