1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Yahşihan Emirler Mahallesi'nde 383 m2 Arsa

Bankadan 383m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17746
Metre Kare 383m2
Ada 1154
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Emirler Mahallesi 1154 Ada 7 No'lu Parsel Yahşihan/Kırıkkale

Açıklama

Özellikler: Parselin fiziksel özellikleri:  Yüzölçümü 383 m'dir. Mevcut haliyle kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Dikdörtgen şeklinde bir biçimde geometrik yapıya sahiptir. Sınırları belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. Üzerinde herhangi bir yapı mevcut değildir. Bölgede altyapı eksiktir. Söz konusu gayrimenkulün imar planı görülmüş olup parselin yerinin doğru olduğu tespit edilmiştir. Taşınmaz halihazırda boş durumdadır. 

Ulaşım: Kırıkkale ili, Yahşihan ilçesi, Emirler Mahallesinde konumlu 1154 ada, 7 no'lu parseldir. Taşınmaza, Sht. Murak Sıtkı Caddesi üzerinden ulaşılmaktadır. Yakın çevresinde genelde 2-3 katlı binalar ve boş parseller yer almaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı, mevcut imar durumu ve gelişmekte olan bölgede yer alması taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Yahşihan Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup altyapısı tamdır. Taşınmazın bazı noktalara uzaklıkları: Sht. Murat Sıtkı Caddesi..800m Yahşihan Belediyesi..1.3km Ankara-Kırıkkale Yolu 2 kmdir.

Not: Yahşihan Belediyesi İmar Müdürlüğü'nde yapılan incelemelerde rapor konusu taşınmazın 1/1000 ölçekli uygulama imar planı paftasında parselin "Konut Alanı içerisinde kaldığı ve yerinin doğru olduğu belirlenmiştir. Parselin terki bulunmamaktadır. Güncel imar durumunu belediyeden öğrenebilirsiniz. Tapuda Merkez Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.