COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kırıkkale Merkez'de 464m2 İmarlı Arsa

Vakıftan 464m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 4909
Metre Kare 464m2
Ada 3243
Parsel 9
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Emsal 0.75

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kırıkkale İli, Merkez İlçesi, Yuva Mahallesi 3243 ada, 9 parsel numaralı arsa

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Ulaşım: Kırıkkale il merkezinden geçen Millet Bulvarı’ndan doğu istikametinde ilerleyip aynı yolu devamındaki Samsun Bulvarı’na girdikten sonra, Başpınar Stadyumunun bulunduğu kavşaktan sağa Yuva Mahallesi’ne girip, mahallenin ana caddesi konumunda olan Yuva Caddesi üzerinde güney istikametinde yaklaşık 1,6 km ilerleyerek ulaşılır. 9 no.lu parsel yola cepheli konumundadır.

Özellikler: Söz konusu 9 parsel no.lu taşınmaz; 464,00 myüzölçümüne sahip olup imar planına göre Yuva Caddesi’ne cephelidir. Halihazırda bu imar yolu açılmıştır. Taşınmaz Yuva Caddesi’ne yaklaşık 18 m cephelidir. Arsa düşük eğimli ve kısmen engebeli bir topografik yapıya sahip olup geometrik formu dikdörtgene yakın yamuk şekildedir. Parsel üzerinde halihazırda herhangi bir yapı bulunmamaktadır. İmar planına göre parsel Yuva Caddesi ile 2569. Sokak’ın kesiştiği köşe konumda yer almaktadır.

İmar Durumu: Yapı Nizamı: Ayrık Nizam, Kat Yüksekliği: 9,50 m (3 kat), TAKS: 0,25, KAKS: 0,75, Ön Bahçe Mesafesi: 5 m, Arka Bahçe Mesafesi: 3 m

Tapu döner sermaye harcı Alıcı tarafından ödenecektir.

4906 ve 4907 nolu ilanlar parselle aynı bölgededir.