1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kırıkkale Gürler Mahallesi'nde 82 m2 daire

Bankadan 3 + 1 82m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 944
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 82m2
Ada 581
Parsel 19
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Açıklama

Açık Adres: Gürler Mahallesi, 682. Sokak, 2/9 Kırıkkale

Konum: Bölgenin ana arteri konumundaki Menderes Caddesi ile İstiklal caddesinin kesiştiği noktadan İstiklal Caddesi'nde kuzey yönde ilerlenirken sağ kol üzerinde 682. sokak ile caddenin kesiştiği köşe parsel konumlu binaya ulaşılır. Dairenin yakın çevresinde Gürler İlköğretim okulu bulunmaktadır. Bölge eski yerleşim alanlarından olup zemin üzeri 4-5 katlı yapılaşma hakimdir. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Alt ve üst yapı hizmetleri tamamlanmıştır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını İstiklal Caddesi üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerden karşılayabilmektedir. Ulaşım toplu taşımaaraçları ile sağlanabilmekte olup daire çarşıya yürüme mesafesindedir. 

Özellikler: Dairenin ada/parsel bazında yerinin doğruluğu paftasından kontrol edilmiştir. Bağımsız bölüm bazında meskenin katı, kattaki konumu, bölümleri ve alanlarının doğruluğu Kırıkkale Tapu Müdürlüğünde mevcut kat irtifakına esas 11.01.1985 tarih ve 78/1984 sayılı mimari projesi incelenmek suretiyle tespit edilmiştir. Dairenin bulunduğu bina 376 m2 arsa üzerinde ayrık nizamda betonarme karkas yapı cinsinde bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşaa edilmiştir. Binanın dış cepheleri mantolama üzeri dekoratif boyalıdır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir, bina giriş zemini, merdivenler, kat sahanlıkları dökme mozaik, duvarları plastik boyalıdır. Binada asansör mevcut değildir. Çevre düzenlemesi yapılmıştır. Bina 15 bağımsız bölümden oluşmakta olup ilgili daire 2. katta yer almaktadır. 

9 no.lu bağımsız alanlı daire 2. kattadır. 20/360 arsa paylı daire 82 m2 brüt alanlı olup mesken vasfındadır. Mesken projesine göre 3 oda, 1 salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kattan sağlanmaktadır. Mesken bina girişine göre sağ ön tarafta yer almakta olup, kuzeybatı cephelidir. Giriş kapısı ahşap doğrama, iç kapıları ahşap kapıdır. Pencereler ve balkon kapıları ahşap doğramadır. Salon ve odaların zeminleri dökme mozaik, duvarlar ve tavan plastik boyalıdır. Banyo ve wc zeminleri dökme mozaik, banyo ve wc duvarları fayans + plastik boyalıdır. Wc'de klasik tuvalet taşı takılıdır. Isıtma sistemi sobalıdır. 

Okul, cami ve semt pazarına olan yakınlığı, basit bir tadilatla kullanıma hazır gelmesi açısından yatıırm amaçlı değerlendirilebilir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Şehir Manzaralı
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli

İç Özellikler

Ahşap Doğrama
Beyaz Eşya
Kablo TV - Uydu
Klima
Mobilyalı
Panjur
Seramik Zemin
Vestiyer
Sauna
Asansör
Yük Asansörü
Jeneratör
Asma Tavan
Tümünü Göster

Dış Özellikler

Site İçerisinde
Bahçeli
Balkon
Güvenlik
Su Arıtma

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.