1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kınalı Ada'da Müştemilatlı Tarihi Cumbalı Köşk ve Arsası

Sahibinden 8+2 295m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18434
Oda Sayısı 8+2
Metre Kare 295m2
Ada 41
Parsel 1
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 60
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Korkut Cd. 41-37, Kınalıada, 34977 Adalar/İstanbul

Açıklama

KINALI ADANIN EN GÜZEL YERİNDE BOĞAZ VE İSTANBUL MANZARALI BAKIMLI KÖŞK

Özellikler: İstanbul Kınada’da 1.745,50 m2 arsa içinde yer alan brüt 295 m2 4 katlı 8+4 kullanımlı 2 banyolu köşktür. Az tadilat gerektirmektedir. Bahçesinde 2 adet müştemilat vardır.  Banyo, wc, mutfak zeminleri ve duvarları karo fayans kaplı. Odalar tamamen duvar kağıdı kaplı. Genel olarak bakımlı tadilata ihtiyacı yoktur. 

Büyük bahçeli, bahçesinde değişik cins ve sayılarda meyve ağaçları bulunmaktadır. Köşkün üç tarafı yol ile çevrili. Bahçesinde konut olarak kullanılan iki adet müştemilat vardır.Manzarası  adaya denize hakim. Pendik- kartaldan Boğaza ve Avrupa Yakası'nı gören bir manzaraya sahiptir.

Not: Tarihi eser şerhi vardır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.