1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Melikgazi Esenyurt Mahallesi'nde İskanlı 365 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 365m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15129
Metre Kare 365m2
Ada 6614
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 9
İskan Tarihi 25/10/2010
Ruhsat Tarihi 08/04/2009
Bağımsız Bölüm 28
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenyurt Mah. 1434. Sok. Yörük 22A Blok Apt. No: 4A Merkez/Melikgazi/Kayseri

Uzman Görüşü

Erciyes Bulvarı, Habibe Taş İlköğretim Okulu ve Amina Hatun Camii yakın konumlu, iskanının olması, tapuda depolu pide fırını olarak tashihli, köşe konumlu binada, baştan başa geniş camekanlı vitrin cephesiyle gösterişli, bodrum katında deposu da bulunan, toplam 365.00 m2 dükkan olması avantajlarına sahiptir

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz, Kayseri ili Melikgazi İlçesi Esenyurt Mahallesi,1434. Sokak Yörük 22 A blok Apt., No:4/A Kat: Zemin, D:28 adreslidir. Taşınmaz, binanın zemin katında yer alan 28 bağımsız bölüm nolu depolu pide fırını, onaylı mimari projesine göre bodrum kat: 80 m2, zemin kat: 285 m2 toplamda 365 m2 kullanım alanına sahiptir. Yer döşemesi seramik, duvarlar sıva üzeri boya kaplamadır. Taşınmazın içerisinde fırın bulunmamakta olup, eski kullanıcısı tarafından ihtiyaca göre bölme duvar ile odalar yapmıştır. Binada 2 adet asansör bulunmaktadır. Zemin döşemeleri bakımlıdır. Duvar boyalarının bakıma, taşınmazın temizliğe ihtiyacı vardır.

Ulaşım: Taşınmaza erişmek için ulaşım çeşitlilik göstermekte olup toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz toplu taşıma araçlarının güzergahı ve durak noktalarına yürüyüş mesafesindedir. 

Not: 08/04/2009 tarihli yapı ruhsatı ve 25/10/2010 tarihli yapı kullanım izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı DEPOLU PİDE FIRINI olup, 1. Eskişehir Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.