COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kayseri Kocasinan Yavuzlar Mahallesi'nde 192 m2 İskanlı Depolu Dükkan

Bankadan 198m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14925
Metre Kare 198m2
Ada 5098
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 23/12/2011
Ruhsat Tarihi 24/06/2010
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuzlar Mahallesi, Şerefli Sokak, Kahraman Apartmanı, Bina No:8, Kat: Zemin, İç Kapı No:8/A, Kocasinan/Kayseri

Uzman Görüşü

Çınarcık Caddesi ve Tayfun Caddesi güzergâhında işleyen toplu taşıma araçlarıyla ulaşımı çok rahat, okul, hastane, park, market gibi donatılara yakın konumda, Yapı Kullanma İzin Belgeli, depolu 192.00 m2 dükkan; ulaşımın kolay olması, yapı kullanma izin belgesinin bulunması, çevresinde benzer özelliklerde yapıların bulunması avantajlarına sahiptir.

 

Açıklama

Özellikler: Zemin Kat 4 bağımsız bölüm nolu ‘’Depolu Dükkan’’ Binaya Şerefli Sokak yönünden bakıldığında binanın zemin + bodrum katında ve ön tarafta yer almaktadır. Dükkana girişi Şerefli Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Güney ve batı cepheli dükkan projesine göre zemin kat ve bodrum kat olmak üzere iki kattan oluşmaktadır. Zemin katta 110 m2 dükkan hacimli, bodrum katta 80 m2 hacimlidir. Şerefli Sokağa yaklaşık 9,00 mt cephesi ve 12,92 mt derinliği bulunmaktadır. Dükkanda zeminler seramik, duvarlar plastik boyalıdır. Cephesi demir doğrama camekanlıdır. Taşınmaz site içerisinde konumlu değildir. Parselin etrafı bahçe duvarı ve üzerinde demir çitlerle çevrilidir. Bina dış cephesi akrilik boyalı çatısı ahşap üzeri kiremittir. 

 Ulaşım: Yavuzlar Mahallesi, Şerefli Sokak, Kahraman Apt. No:8A Kocasinan /Kayseri posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz bölgenin önemli arterlerinden olan Tayfun Caddesi üzerinden ulaşılmaktadır Açık tarifi Tayfun Caddesi üzerinde güneydoğu istikamette 325 m ilerlenir ve sağa Şerefli Sokağa dönülür. Sokak üzerinde yaklaşık 50 m ilerde sağ tarafta konumlu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım sağlanır. Ulaşım krokisi raporda verilmiştir. Bölgede 5­6 katlı alt katları dükkan üst katları mesken kullanımlı yapılar bulunmaktadır. Bölge alt düzey gelir grubuna hitap eden bir bölgedir. Ulaşım oldukça rahattır.

 Not: 24/06/2010 ­tarihli Yeni yapı ruhsatı ve  23/12/2011 tarihli Yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.