1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!
1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kayseri Cengiz Topel Caddesi'ne Cepheli İskanlı Dükkan

Bankadan 105m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 18504
Metre Kare 105m2
Ada 41
Parsel 41
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 33
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 05/12/1988
Ruhsat Tarihi 31/08/1987
Kullanım Durumu Boş
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Uzunyol Mahallesi Cengiz Topel Caddesi No: 13 Setoğlu Apartmanı Zemin kat Dükkan No: 13/B PINARBAŞI ­KAYSERİ

Açıklama

Özellikler: 8/64 arsa paylı taşınmaz zemin kat, 2 no' lu bağımsız bölüm Dükkan vasfındadır. 2 nolu bağımsız bölüm bina girişine göre sol tarafta kalmakta olup güney cephelidir. Dükkan, zemin kattan ibaret olup alanı; 105 m2 dir. Dükkanın güneyden geçen caddeye yaklaşık 6,5 m cephesi bulunmaktadır. Kapısı ve camekanları, alüminyum profildendir. Dükkanın boş olduğu bilinmektedir. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binaya güney yönünden, Cengiz Topel Caddesi tarafından, zemin kat seviyesinden giriş sağlanmaktadır. Bina girişi demir doğrama kapıdan, dış cephesi? dış cephe boyalı olup, asansör bulunmamaktadır. Isınma sistemi merkezi kaloriferdir. Yapı yaklaşık 33 yaşındadır.

Not: 31/08/1987 tarihli yapı ruhsatı ve 05/12/1988 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina; 41 ada 17-18-19-20 nolu parsellere toplam 3,83 m2, 41 ada 22 nolu parsele 1,63 m2 ve yola 0,80 m2 miktarında tecavüzlüdür. Tapuda Güney Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.