Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kastamonu Araç Aşağıçobanözü'nde Ahşap İki Katlı Ev Ve Bahçesi

Sahibinden 55m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
23084
Metre Kare:
55m2
Ada:
105
Parsel:
33
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Aşağıçobanözü 105 ada 33 parsel Araç / Kastamonu

Açıklama

Özellikleri : Kastamonu ili, Araç İlçesi, Aşağıçobanözü Köyü, Köyiçi Mevkii 105 Ada 33 parselde 381,17 m2 yüzölçümlü, Ahşap İki Katlı Ev ve Bahçesi vasıflı taşınmazdır. 

  • Kamu hizmetlerinden (Yol, içme suyu, elektrik haberleşme, vb) faydalanmaktadır. 
  •  Fiili durumda parsel üzerinde tapuya tescilli İki Katlı Ahşap Ev yapısı bulunmaktadır.
  • Ulaşım imkânları iyi olup, ticari aktivitenin düşük düzeyde olduğu kesimdedir. 
  • Taşınmazın etrafında eski yapılardan oluşmaktadır. Taşınmaz köy yoluna cephelidir. Ahşap Ev: Binanın zemine oturum alanı:55,00 m2 dir. Ahşap (bağdadi) karkas yapı tarzında, duvarları tuğla dolgulu olarak yapılmıştır. Zemin kat ve 1.katı meskendir. Antre+2 oda, mutfak, banyo ve wc bulunmaktadır. Odaların zemini ve tavanı ahşap, bina giriş kapısı, oda kapıları, pencere doğramaları ahşap doğrama doğramadır. Binanın zemin kat dış cephesi sıvalı ve boyalı, 1. Katı sıvasız, iç duvarları sıvalı ve badanalı, ahşap iskeletli çatısı üzerinde oluklu sac çatı kaplama örtüsü yapılmıştır. Taşınmazın elektrik, su ve kanalizasyon tesisatları mevcut olup, çatısında güneş enerjili sıcak su sistemi kuruludur. Bina soba ile ısıtılmaktadır. Bina tek bağımsız bölüm özelliğindedir. Bina 60 yaşlarındadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.