1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Karabük Safranbolu Çeşme Mahallesi'nde 3 Katlı Ahşap Otel

Bankadan 305m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18426
Metre Kare 305m2
Ada 479
Parsel 6
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Bina Yaşı 86
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karabük İli, Safranbolu İlçesi, Çeşme Mahallesi, Arasta Arkası Sokak, No:2

Uzman Görüşü

Talep edilen bölgede, yaya hareketliliğinin bulunduğu bir sokak üzerinde, Eski Çarşı Merkezi, Cinci Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camiine çok yakın, cafe-bar, otel olarak değerlendirilebilecek 305.00 m2 konak; çarşı merkezine yakın konumda olması, ulaşımın kolay olması, alkol ruhsatının bulunması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Binanın yer aldığı ana gayrimenkul, 123,00m2 alanlı arsa üzerine ahşap yapı türünde 1 bloktan oluşmaktadır. Bina zemin kat, 2 normal kat şeklinde inşa edilmiştir. Bir adet girişe sahip olan bina girişi zemin kattan kuzey yönünden sağlanmaktadır. Binanın zemin katında cafe, bar, hizmet odası bölümlerinden oluşmakta olup 100 m2 alan, 1. Normal katı 4 oda, sofa, banyo bölümlerinden oluşmakta olup 100 m2 alana, 2. Normal katı 4 oda, wc, sofa bölümlerinden oluşmakta olup toplam 305 m2 alana sahiptir. Binanın dış cephesi dış cephe boyalıdır. Bina giriş kapısı ve pencereleri ahşap doğramadır. Binada asansör mevcut değildir. Isınma sistemi doğalgaz kombili kaloriferdir. Açık otopark alanı mevcut değildir.2 adet salon, 8 adet oda, 1 adet mutfak, 1 adet banyo, 1 adet balkon bulunmaktadır.

Ulaşım: Çeşme Mah. Arasta Arkası Sokak, No: 2 Safranbolu / KARABÜK adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için şehir merkezinden tarihi eski çarşı merkezine gidilir. Semt merkezinden Arasta Arkası Sokak üzerinde yaklaşık 70 m gidildikten sonra yolun sağ tarafında 6 nolu parselde konumlu binadır. Yakın çevresinde emsal nitelikli yapılar, pansiyonlar ve tarihi eser yapılar vardır.

Not: Safranbolu Belediyesi İmar Arşiv Müdürlüğünden alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın konumlu olduğu parsel kentsel sit alanı içerisinde ticaret alanında yer almaktadır. Parsel üzerinde yer alan yapı tescilli olup yapılaşma şartları mevcut binanın restorasyonu ile sınırlıdır.' Korunması gereğince taşınmaz kültür varlığıdır'  ve  “3402 sayılı Kanunun Ek-1 inci maddesi uygulamasına tâbidir. şerhi vardır. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.