Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kanal İstanbul Projesi İçerisinde Hisseli İmarlı Arsa

Sahibinden 5801m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
18936
Metre Kare:
5801m2
Ada:
2134
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
139517000/637574000
TAKS:
-
Emsal:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

202 ada 12 parsel Şahintepe, 34494 Başakşehir/İstanbul, Türkiye

Açıklama

KANAL İSTANBUL'A 1. PARSEL KONUMUNDA YENİ YAPILAN KÖPRÜYE 1300 METRE MESAFEDE YATIRIMLIK ARSA 

MÜKEMMEL LOKASYON 

- Arsamız Kanal İstanbul Rezerv Proje alanında kanala hakim pozisyondadır. 

- Yeni başlanan köprü parselin 1300 metre sağında yer almaktadır. 

- Plan çalışmaları tamamlanmış olup emsal: 0.50, 3 katlı, hmax: 9,5 yapılaşma şartlarına sahiptir.

Özellikler: Kanal İstanbul güzergahında yeni başlanılan köprüye 1300 metre mesafede kanalı tepeden panoramik gören kupon tabir edebileceğimiz 6.375 m2 ARSA vasfındaki gayrimenkulün satılık hissesi 5.801 m2'dir.  Kanala birinci parsel konumunda olup yeni yapılan köprü manzarası ile 1300 metre ileride yer almaktadır. Parsel tapuda Kayabaşı Mahallesi'nde kayıtlıdır. 

Not: Verilen fiyat sadece satılık 5.801 m2 hissesine ait olup tapu harcı paylaşımlıdır.

Taşınmaz 202 ada 12 parsel iken yapılan imar uygulaması sonucu 2134 ada 1 parsel olarak tescil edilmiştir.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.