COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Onikişubat Saçaklızade Mahallesi'nde 75m2 Dükkan

Bankadan 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15007
Metre Kare 75m2
Ada 1806
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 5
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 5
İskan Tarihi 16/10/2016
Ruhsat Tarihi 16/10/2015
Bağımsız Bölüm 19
Bulunduğu Kat -3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Saçaklızade Mahallesi, 56051.Sokak, Sıla Apartmanı, No:21/A,B,C,D, 3.Bodrum Kat, 19 Nolu B.B. ONİKİŞUBAT/KAHRAMANMARAŞ

Uzman Görüşü

Saçaklızade Camii, Tavşantepe İtfaiye Birimi, Esentepe Konutları yakın konumlu, ulaşımı rahat 75 m2 dükkan; ulaşımın kolay olması, kısıtlayıcı bir durumunun  olmaması, gelişmekte olan bölgede olmaları açısından avantajlıdır.

Açıklama

Saçaklızade Camii, Tavşantepe İtfaiye Birimi, Esentepe Konutları yakın konumlu, ulaşımı rahat, 75 m2 DÜKKAN 

 Özellik: Söz konusu taşınmaz ana binanın 3. bodrum katında, bina girişine göre soldan 2. dükkan konumunda yer almaktadır. Onaylı mimari projesinde iş yeri ve wc hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 75 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın bulunduğu Sıla Apt 600.64 m2 alanlı arsa üzerine, betonarme yapıda, ayrık nizamda, projesinde ve yerinde 3 bodrum, zemin ve 1 normal kat olmak üzere toplam 5 kat inşa edilmiştir. Binanın projesinde 3. bodrum katında 4 adet işyeri ve bina girişi, 2. bodrum kat dahil tüm katlarda ise her katta 4'er adet mesken olamk üzere bina içerisinde toplam 20 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde 3. bodrum kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri su bazlı boya ile boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı demir doğramadır. Bina girişi ve sahanlık seramik kaplıdır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina bahçesi açık otopark olarak kullanılmaktadır. 

Ulaşım: Kahramanmaraş ili, Onikişubat ilçesi, Saçaklızade Mahallesi, 56051. sokak, Sıla Apt. Kat: 3, bodrum, No:21 A, B, C, D posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım kolaydır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Taşınmaza ulaşmak için Sülayman Paşa Bulvarı üzerinde doğu istikamette ilerlenir. Bulvarın 56012. sokak ile kesiştiği yerden sola dönülür. Bu sokak ile 56051. sokağın kesiştiği yerden sağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde solda konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde Esentepe Konutları, park ve cami gibi kamusal alanlar ile birlikte benzer niteliklerde yapılar yer almaktadır. Bölgenin altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 16/10/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Otopark bedeline ilişkin taahhütname şerhi vardır. Tapu'da Fatih Mahallesi'nde kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.