0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kahramanmaraş Onikişubat Hacı Bayram Veli Mahallesi'nde 98 m2 İş Yeri

Bankadan 98m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17825
Metre Kare:
98m2
Ada:
1003
Parsel:
13
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
4
Isıtma Sistemi:
Klima
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Ruhsat Tarihi:
30.09.2017
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hacı Bayram Veli Mahallesi Şehit Gülbey Caddesi Bilgili Apartmanı Bodrum Kat No:68/A Onikişubat/K.Maraş

Uzman Görüşü

Taşınmaza ulaşım imkanlarının iyi durumda olması, alt ve orta yüksek gelir grubu tarafından rağbet gören bölgede yer alması, bulvara yakın olması, çevresinde hastane, okul, askerlik şubesi, gençlik merkezi, il milli eğitim müdürlüğü ve arkeoloji müzesi gibi çeşitli sosyal ve kültürel donatı alanlarının bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz ana yapının 1. bodrum katında yer alan 5 nolu bağımsız bölümdür. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine işyeri bölümü ve wc hacimlerinden oluşmakta olup brüt 98 m2 büyüklüğündedir. İşyeri bina girişine göre sağ tarafta yer almaktadır. İşyeri giriş kapısı camlı alüminyum doğramadır. İşyerinin caddeye bakan ön cephesi 10.10 m dir. Taşınmazın tapu vasfı işyeridir.

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul 275.60 m2 arsa ve üzerindeki tek bloklu binadır. Kat irtifakına Esas Onaylı Mimari Projesine göre bina bodrum+zemin+1 normal kat+çatı kat olmak üzere 4 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında bina girişi ve 2 adet işyeri, zemin katında 2 adet daire, 1.katında 2 daire olmak üzere ana yapıda toplam 6 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi onaylı projesinde ve yerinde bodrum kattan ve güney doğu cepheden sağlanmaktadır. Binanın dış cephe boyalıdır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. 

Ulaşım: Taşınmaz, Kahramanmaraş ili, Onikişubat ilçesi, Hacı Bayram Veli Mahallesi, Şehit Gülbey Caddesi, Bilgili Apartmanı, Bodrum Kat, No: 68/A, posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için şehrin önemli arterlerinden olan Ali Sezal Bulvarından Şehit Gülbey Caddesine dönülür kuzey doğu istikamette 105 metre ilerlenildiğinde değerleme konusu taşınmazın yer aldığı 68 dış kapı numaralı 3 katlı Bilgili Apartmanı solumuzda yer almaktadır. Taşınmazın ulaşım imkânları iyidir. Alt ve orta yüksek gelir grubu tarafından rağbet gören bölgede altyapı tamdır. Ticari fonksiyonlu taşınmazın bulunduğu Ali Sezal Bulvarı üzerinden sağlanmaktadır. Bölgede yapılaşma genellikle atrium nizamda inşa edilen eski ve yeni 3-5 katlı binalar ve 1-2 katlı müstakil yapılar şeklindedir.

Not: Onikişubat Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde incelenen taşınmaza ait dosyada bina için düzenlenmiş 30.09.2017 tarih, 857 nolu yeni yapı ruhsatı vardır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.