COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Onikişubat Barbaros Mahallesi'nde Konut İmarlı Arsa

Bankadan 626m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14012
Metre Kare 626m2
Ada 4308
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
TAKS 0.3
Emsal 1.2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kahramanmaraş Onikişubat ilçesi Barbaros Mahallesi 4308 Ada 2 Parsel

Açıklama

Özellikler: 4308 ada 2 nolu parsel olan arsa vasfında olup, parsel üzerinde herhangi bir yapı bulunmamaktadır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen şekle sahip olup az eğimli bir arazi topoğrafyasına sahiptir. Tapu kayıtlarında 626,28 m2 yüz ölçümüne sahiptir. Taşınmazın cephesi yaklaşık 18 m, derinliği ise yaklaşık 35 m dir. Parselin etrafı komşu parseller ile çevrili durumdadır.

Ulaşım: Tapuda Onikişubat ilçesi`nin Hayrullah Mahallesi, 4308 ada 2 parselde, mahalinde Barbaros mahallesi içerisinde konumludur. Açık adres tarifi olarak ise ; Kahramanmaraş Kayseri yolu üzerinde kayseri istikametinde giderken Hyundai Yetkili Servisine varılır ve söz konusu taşınmaz Hyundai, Nissan yetkili servisinin yaklaşık 300 m kuzeybatısında bulunmaktadır. Çevresinde imarlı boş parseller, 2-3 katlı konutlar, Hyundai, Nissan yetkili servisi, market, camii bulunmaktadır. Konu taşınmazın çevresinde ulaşım yolları henüz açılmamış olup, ulaşımı komşu parseller üzerinde yürüyerek sağlanmaktadır ve kısmen ulaşımı zordur. Ulaşım Kayseri yolu üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu bölgenin alt yapısı tamamlanmamıştır.

Not: Ayrık Nizam, Konut alanı içerisinde, TAKS:0,30 Emsal:1,2, 4 kat izinli, Hmax: 12,50 m yapılaşma koşullarına sahiptir. İmar planına göre, önünden ve arkasından yol geçmektedir. Taşınmazın bulunduğu parsel Belediye mücavir alan sınırları içinde, 18. md. uygulaması görmüş, net terki bulunmayan ve tek başına yapılaşmasına engel bulunmayan bir parseldir.