COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Kahramanmaraş Elbistan Orhan Gazi Mahallesi'nde 65 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 65m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15188
Metre Kare 65m2
Ada 1083
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 35
Isıtma Sistemi Sobalı
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 20/07/2005
Ruhsat Tarihi 03/06/1985
Bağımsız Bölüm 4
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Orhangazi Mahallesi, Binali Yıldırım­2 Sokak, Zemin Kat, No:3/D (4 Nolu B.B.) Elbistan / KAHRAMANMARAŞ

Açıklama

Binali Yıldırım Bulvarı üzerinde, Sanayi sitesi içerisinde olması önemli avantaj, Otogar yakın, Ulaşım imkanlarının yüksekliği ile göz dolduran, 65.00 m2 İŞYERİ FIRSATI

Özellik: Taşınmaz 4 bağımsız bölüm nolu iş yeri, batı cephe zemin kat bina girişine göre, sol tarafta, kuzey cepheden güneye doğru köşede ilk sırada yer alan doğu ve batı cepheli işyeridir. Taşınmaz, Binali Yıldırım­2 Sokağına cepheli konumda yer almaktadır. Taşınmaz, kat irtifakına esas Mimari Projesine göre brüt 65 m2 kullanım alanlı, tek katlı işyeri niteliğine sahiptir. Taşınmaz boş vaziyette olup; kullanılmamaktadır. Ayrıca taşınmazın Binali Yıldırım­2 Sokağına yaklaşık 6,00 metre cephesi bulunmaktadır. İş yerinin zeminleri karo kaplı olup, duvarları plastik boyalıdır. Taşınmazın dış cephe doğraması demir doğramadır. Taşınmaz bakımsız durumda olup; kapsamlı tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün bina girişi batı cepheden sağlanmakta olup kapısı demir doğrama olup, giriş zeminleri seramik/mermer kaplıdır. Merdiven basamakları mermer kaplı olup, korkulukları demir doğramadır. Binada asansör bulunmamakta olmaktadır.

Ulaşım: Taşınmaz, Kahramanmaraş ili, Elbistan İlçesi, Orhan Gazi Mahallesi, Binali Yıldırım­ 2 Sokak, 3 dış kapı numarada konumlu binanın zemin katında yer alan 4 bağımsız bölüm nolu ve 3/D dış kapı numaralı işyeridir. Taşınmaza ulaşım için, Kahramanmaraş-­Elbistan Karayolu üzerinden Elbistan İlçe girişinde bulunan Adnan Menderes Bulvarı üzerinden doğu yönde yaklaşık 2km ilerledikten sonra sol taraftaki Binali Yıldırım ­2 sokağa girilir. Sokak üzerinde yaklaşık 100 metre ilerledikten sonra sol tarafta taşınmazın da bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz, ticari potansiyeli kısmen yüksek olan bir bölgede yer almaktadır. Ayrıca taşınmazın hemen kuzeyinde Elbistan Küçük Sanayi Sitesi'nin bulunması bölgeye olan ticari yoğunluğu artırmıştır. Ancak asıl ticari hareketlilik taşınmazın 150 metre güneyinde yer alan Binali Yıldırım Bulvarı üzerinde yoğundur. Taşınmazın yakın çevresinde, Küçük Sanayi Sitesi, Ticaret Lisesi, Elbistan Toprak Mahsulleri Ofisi, Elbistan Otogarı gibi yerler ile 4­6 katlı yapılmış binalar bulunmaktadır.

Not: 03/06/1985 tarihli yapı ruhsatı ve 20/07/2005 tarihli yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. 12/05/2009 tarihli yenileme ruhsatı ve 04/10/2010 tarihli yapı tadilat ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.