1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kahramanmaraş Elbistan Güneş Mahallesi'nde 55 m2 İskanlı Dükkan

Bankadan 55m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17166
Metre Kare 55m2
Ada 78
Parsel 118
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 7
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 14/11/2014
Ruhsat Tarihi 31/12/2010
Bağımsız Bölüm 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GÜNEŞLİ Mah. İNÖNÜ Cad. No: 37 C / ELBİSTAN / KAHRAMANMARAŞ UAVT: 3042125363

Uzman Görüşü

İlçe Merkezi'nde, Cadde üzerinde,cepheleri camlı demir doğrama, zeminler seramik, duvarlar saten boyalı, 55.00 m2 ZEMİN KAT DÜKKAN

Açıklama

Özellikler: 3 Nolu b.b. taşınmazın yola cephesi yaklaşık 3.5 metre olup taşınmaz onaylı mimari projesine göre 55 m2 kullanım alanına sahip iş yeridir.  İş yeri cephesi demir doğrama ve cam cephe olup giriş kapısının üzerinde daraba yer almaktadır

Konu taşınmaz 444,24 m² yüzölçümlü arsası üzerinde bitişik nizamda betonarme karkas yapı tarzında inşaa edilmiştir. Konu taşınmaz, Onaylı mimari projesine göre zemin ve 3 normal kattan oluşmakta olup zemin katta? 3 adet iş yeri, kazan dairesi ,toplantı odası ve bina girişi, 3 normal katların her birinde 3’er adet mesken olmak üzere binada toplam 12 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Taşınmaz Bina girişi projesinde ve yerinde zemin katta kuzey cepheden sağlanmakta olup değerlemeye konu taşınmaz bina girişine göre sol yan tarafta ana yapının doğu cephesinde yer almaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Kahramanmaraş ili, Elbistan ilçesi, Güneşli Mahallesi, İnönü Caddesi ile çeşme sokağın kesiştiği köşede 75 ada 118 parselde yer alan, zemin katta yer alan 39/C dış kapı numaralı iş yeridir. Taşınmazın yakın çevresinde Adnan menderes bulvarı ,Açık Pazar yeri, Akşemseddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi gibi röper noktaları yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde Bitişik nizam olan 4­5 katlı yapılar ve altlarında iş yerleri bulunmaktadır. Toplu taşıma ile ulaşım Adnan Menderes Bulvar’ı üzerinden sağlanmakta olup özel araçlar ile ulaşım çevre cadde ve sokaklardan sağlanmaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu bölge konut bölgesi olup cadde üzerinde yer alan iş yerlerinin birazı boş ve kiralık ,birazı dikim evi ve butik zerine olup 1­2 adet bakkal, market tarzı iş yerleri mevcuttur.

Not: 31/12/2010 tarihli yapı ruhsatı ve 14/11/2014 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.