1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Kahramanmaraş Afşin Afşinbey Mahallesi'nde 189 m2 İş Yeri

Bankadan 189m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17735
Metre Kare 189m2
Ada 1294
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
İskan Tarihi 27.04.2020
Ruhsat Tarihi 10.04.2017
Bağımsız Bölüm 25
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Afşinbey Mahallesi 1015.Sokak Ömer Halisdemir Apt. Kat: Zemin kat No: 2 A Afşin /Kahramanmaraş

Açıklama

Özellikler: 25 bağımsız bölüm nolu iş yeri, binanın zemin katında, bina girişine göre sağ arka tarafta ve sokak cephesinden bakıldığında ise sağ tarafta konumludur. Konu taşınmaz projesinde iş yeri, lavabo-wc hacimlerinden oluşmakta olup, brüt 189 m'dir. Taşınmazın tapu vasfı İŞYERİ'dir. Dükkan girişleri camlı alüminyum doğramadır. Zeminler seramik, duvarlar alçı sıva üzeri saten boyalı, tavanlar ise asma tavan dekorasyonludur. 

Ana taşınmaz 1961,82m² arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında tek olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Bina onaylı mimari projesinde ve yerinde zemin kat +6 normal kat olmak üzere toplamda 7 kat olarak inşa edilmiştir. Binanın zemin katında: 25 ve 26 bb nolu iş yerleri, sığınak ve bina girişi, 1.normal kat dahil diğer tüm katlarda ise her katta 4 adet mesken olmak üzere binada toplam 26 adet bb bulunmaktadır. Bina girişi projesinde ve yerinde zemin kattan ve güney cepheden sağlanmaktadır. Ana taşınmazın dış cephesi sıva üzeri su bazlı boya ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Merdiven basamakları ve sahanlık mermer kaplıdır. Bina içerisinde 1 adet asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Kahramanmaraş ili, Afşin ilçesi, Afşinbey Mahallesi, 1015.Sokak, Ömer Halisdemir Apt., Kat: Zemin, No: 2 A posta adresinde konumludur. Konu taşınmaz ulaşım açısından kolay sayılabilecek bir noktada konumludur. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. Taşınmaza ulaşmak için Afşin ilçe girişinden, Afşinbey Caddesi üzerinde batı yönde ilerlenir. Caddenin Gökcan Sokak ile kesiştiği yerden sağa dönülür. Bu cadde ile 1015. Sokağın kesiştiği yerden de sağa dönülür. Konu taşınmazın bulunduğu bina bu sokak üzerinde sağda konumludur. Bölge orta ve üst gelir grubu ailelerin tercih ettiği konut+ ticari açıdan gelişmekte olan bir yerdir. Taşınmaz ilçe merkezinde konumludur. Çevresinde Zirve Sitesi, Hurmanlilar Sitesi, Hayati Vasfı Taşyürek İlkokulu ve birçok benzer tarzda inşa edilmiş yapı bulunmaktadır. Bölgenin alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Not: Afşin Belediyesi İmar Müdürlüğünde yapılan incelemeler de taşınmazın bulunduğu binaya ait 10.04.2017 tarihli, 25 nolu 26 adet bağımsız bölüm için verilmiş yeni yapı ruhsatı ile 27.04.2020 tarihli ve 0005 sayılı 26 adet bağımsız bölüm için verilmiş yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Afşin Tapu Müdürlüğünde yapılan incelemede ise, binaya ait 26 adet bağımsız bölüm için hazırlanmış mimari projesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.