Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Torbalı Cumhuriyet Mahallesi'nde 2+1 Daire

Şirketten 2 + 1 80m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22738
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
80m2
Ada:
51
Parsel:
71
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
9
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

CUMHURİYET MAH, HALUK ALPSÜ BULVARI, NO: 43/11, BARIŞYAPI SİTESİ, YUVAM APT. ZEMİN KAT, DAİRE: 3 TORBALI/İZMİR

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; İzmir ili, Torbalı ilçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Haluk Alpsü Bulvarı, Barışyapı Sitesi, Yuvam Apt., No: 43/11, Zemin Kat, Daire: 3 posta adresinde konumludur. Taşınmaz 51 ada 71 parsel 11.603,00 m2 arsa üzerinde, betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Parsel üzerinde 5 adet blok bulunmakta olup değerleme konusu taşınmaz D Blokta yer almaktadır. D Blok parselin kuzey doğusunda yer almaktadır. D Blok, onaylı mimari projesine göre, zemin ve 8 normal kat olmak üzere toplam 9 katlıdır. Ana taşınmazın zemin katında; bina girişi ve 6 adet daire, 1 ila 8. normal katların her birinde altışar daire olmak üzere toplam 54 bağımsız bölüm yer almaktadır. Bina girişi projesine uygun olarak zemin kattan kuzeybatı cepheden sağlanmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı camlı demir doğrama olup bina cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır.

Konu taşınmaz tapuda Torbalı adres sisteminde Cumhuriyet Mahallesi, Haluk Alpsü Bulvarı, No: 43/11, zemin kattaki 3 numaralı dairedir. Taşınmaz incelenen belediye projesine göre zemin katta, bina girişine göre sol arka cephede kalmaktadır. İncelenen projesine göre 2+1 plan şemalı, salon, mutfak 2 oda, banyo, wc, kömürlük ve 3 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık 80 m2 alanlıdır. T

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.