Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Konak'ta İş Merkezi'nde 21 m2 İşyeri

Şirketten 21m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22589
Metre Kare:
21m2
Ada:
3631
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
50
Isıtma Sistemi:
Diğer
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
22.10.1979
Kullanım Durumu:
Boş
Bağımsız Bölüm:
28
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

HALKAPINAR MAHALLESİ, 1203/1 SOKAK, GIDA ÇARŞISI İŞ MERKEZİ, B BLOK, NO:6/209, KONAK / İZMİR

Açıklama

Özellikler: ; İzmir ili, Konak ilçesi, Halkapınar Mahallesi, 1203/1. Sokak, Gıda Çarşısı İş Merkezi, No:6, B Blok, Kat:2, Daire: 209 adresinde kain, tapuda ise; İzmir İli, Konak İlçesi, Halkapınar Mahallesi, 3631 ada, 3.509,00 m² alanlı 1 nolu parsel üzerinde yer alan B blok binanın 2. normal katında konumlu, 8/2428 arsa paylı 29 bağımsız bölüm nolu iş yeridir.

Konu ana gayrimenkul olan 3631 ada, 3.509,00 m² alanlı 1 nolu parsel üzerinde, B.A.K tarzda ve blok nizamda inşa edilmiş 4 blok (A, B, C ve D Bloklar) bulunmaktadır. Değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı B Blok parsele kuzey cepheden (1203/1 Sokak üzerinden) bakıldığında solda 3. sırada yer almaktadır. B Blok bina onaylı mimari projesine göre bodrum, zemin, batar ve 2 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta zemin kattaki dükkanlara ait hacimler, zemin katta 7 adet dükkan, batar katta zemin kattaki dükkanlara ait hacimler, 1. ve 2. normal katlarında ise her katta 12’şer adet işyeri olmak üzere bina toplam 31 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Web Tapu Sisteminde yapılan incelemede A, C ve D Bloğa ait mimari proje bulunmakta olup B Bloğa ait mimari proje bulunmamaktadır. Taşınmazın blok bazında yer tespiti diğer bloklara ait kat irtifak projesi içerisindeki kat planlarında yazan blok isimlerinden tespit edilmiş olup bağımsız bölüm bazında yer tespiti yapılamamıştır. Konak Belediyesi İmar Müdürlüğü’nde incelenen numarataj krokisi ve mimari projesi yerindeki kapı numarasına göre verilmiştir. Tarafımıza iletilen adres bilgisinde taşınmazın 2. katta konumlu 209 kapı numaralı işyeri olduğu belirtilmiştir.

Taşınmazın onaylı mimari projesine göre 21 m² büyüklüğünde olup işyeri hacminden oluşmaktadır. İşyerinin zemini seramik, duvar ve tavanları plastik boyalıdır. Giriş kapısı ve vitrini demir doğramalıdır. Yerinde yapılan incelemelerde kat holüne bakan vitrin camının kırılmış olduğu ve yerine koli bandı çekildiği tespit edilmiştir. Taşınmaz hâlihazırda kullanılmamaktadır.

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.