Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Kemalpaşa Sarıçalı Hisseli 5 Dönüm Zeytinli Bağ

Şirketten 5266m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
22407
Metre Kare:
5266m2
Ada:
102
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

KEMALPAŞA MAHALLESİ, KIZILYOKUŞ MEVKİİ, 102 ADA 3 PARSEL KEMALPAŞA/İZMİR

Açıklama

Özellikler: 102 Ada 3 Parsel:  Zeytinli Bağ vasıflı taşınmaz parseli 10.532,25 m2 yüzölçümüne sahiptir. 102 ada 3 nolu parselin geometrik şekli amorf yapıda olup yapıların bulunduğu takribi 1.650 m2 alanlı kısmı hafif eğimli kalan bölümler içinde yaya gezintisini ve tarımı engelleyecek derecede dik yamaçlar ve engebeler bulunmaktadır. Parselin kadastral yola cephesi bulunmamakta olup batı taraftan resmi olmayan yolla taşınmaza ulaşılabilmektedir. Parsel üzerinde kadastral paftasına işli olmayan yapılar bulunmaktadır. Bu yapılardan bir kısmı yığma sistemli inşa edilmiş olup yığma sistemli inşa edilmiş bu yapıların bir kısmı metruk durumda kalan yapılar ise ekonomik ömrünü tamamlamış durumdadır. Bu yapılar harici parsel üzerinde 144 m2 alanlı açık besi damı ile 83 m2 alanlı depo alanı ve 101 m2 alanlı sundurma bulunmaktadır. Depo ile sundurma birbirine bitişik durumdadır. Açık besi damı, sundurma ve depo alanı mevcut durum değerinde dikkate alınmıştır. Parsel üzerinde ekili herhangi bir bulunmamakta olup makilik alanlar, çam ağaçları yer yer meyve ağaçları bulunmaktadır.

Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi, maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir. Alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Not : Taşınmaz hisseli olup 1/2'si satılıktır. Hisseye düşen pay 5266,13 m2'dir. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Teklifin değerlendirme sonucu (onay/red) ortalama 3 - 4 hafta sürede, satıcı tarafından gelmektedir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.