Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Foça Atatürk Mahallesi'nde 2+1 Daire

Vakıftan 2 + 1 73m2

Özellikler

Satıcı:
Vakıftan
Tapu no:
22772
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
73m2
Ada:
1202
Parsel:
6
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
32
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

ATATÜRK Mah. SEVGİ Cad. No: 65 /1 / 6 FOÇA / İZMİR

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul B Blok, Zemin Kat (1-2) + 1 Kat (4) + 2 Kat (5-6) no lu ve Mesken nitelikli bağımsız bölümlerin konumlu olduğu 1994 yılı yapımı bina 913,00 m2 alanlı arsası üzerinde, betonarme karkas tarzda inşa edilmiş, A ve B olarak isimlendirilen 2 adet bloktan oluşmaktadır. Parselin batı köşesinde A Blok, doğu köşesinde B Blok konumlu kalmakta olup güney (Sevinç Caddesi) cephe üzerinden girişlidir. B Blok ana taşınmaz zemin+2 normal kat olmak üzere toplam 3 kattan oluşmaktadır. Binada mimari projesine göre; zemin katta, 2 adet daire ve güney cephe üzerinden bina girişi. 1.2. normal katların her birinde 2 şer adet daire olmak üzere toplamda 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası ile kaplı olup demir dış kapısı bulunmaktadır.

2 Kat, 6 Bağımsız Bölüm Nolu ve Mesken nitelikli taşınmaz, B Blok binaya güney (giriş) cephe üzerinden karşıdan bakıldığında sol kolda konumlu kalmaktadır. Mimari projesine göre; salon, 2 oda, hol, mutfak, banyo ve 3 balkon hacimlerinden oluşmakta ~ 73 m2 alanlıdır.

Taşınmazların daire giriş kapıları ile iç kapıları ahşap doğramalı, pencereleri çift camlı pvc doğramalıdır. Salon, oda ve hol ile mutfak alanlarında ağırlıklı olarak zeminler seramik kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Mutfak alanında mermer tezgahı, ahşap mutfak dolapları bulunmaktadır. Banyo alanında zeminler ve duvarlar seramik kaplama olup klozet, lavabo ve duş alanı bulunmaktadır. Dairelerde herhangi bir ısınma sistemi bulunmamakta olup soba ile sağlanabileceği tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.