0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İzmir Bornova Serintepe Mahallesi'nde 143 m2 Hisseli Müstakil Ev

Şirketten 5 143m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18736
Oda Sayısı:
5
Metre Kare:
143m2
Ada:
0
Parsel:
1506
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
2/3
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
51
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1
Ruhsat Tarihi:
06.08.1971

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

SERİNTEPE MAHALLESİ, 4316 SOKAK, NO: 28 BORNOVA/İZMİR

Uzman Görüşü

Taşınmaz sosyal donatı alanlarına yakınlık ve ulaşımın kolay sağlanabilmesi avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın yer aldığı  1506 nolu parsel üzerinde yığma tarzda ve bitişik nizamda inşa edilmiş zemin ve 1 normal kattan oluşan bina mevcuttur. Parselin 4316 Sokak’a olan cephe uzunluğu yaklaşık 9,00 m., 4316/1 Sokak’a olan cephe uzunluğu ise 7,80 m.'dir. Onaylı mimari projesine göre zemin katta yer alan daire hol, salon, 3 adet oda, mutfak ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 75 m2 alana sahiptir. 1. normal katta yer alan daire ise kat holü, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo ve teras hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 68 m2 alana sahiptir. Binanın dış cephesi boyalıdır.  Gayrimenkulün 2/3 oranındaki hissesi satılıktır. 

Yakın çevresinde genellikle mesken amaçlı kullanılan müstakil evler, 2-3 katlı binalar bulunmaktadır. Taşınmaz pazaryerine 70 m., Yunus Emre İlköğretim Okulu’na 200 m., Kandere Camii’ne 250 m., Kemalpaşa Caddesi’ne ise yaklaşık 500 m mesafededir. Bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur.

Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 06.08.1971 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.