1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

İstinye Panavia By Panaroma Sitesi'nde 550 m2 Özel Dekorasyonlu Lüks Dubleks Daire

Sahibinden 5 + 2 550m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 18245
Oda Sayısı 5 + 2
Metre Kare 550m2
Ada 380
Parsel 70
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm B Blok 9-10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Poligon Mahallesi Tepe üstü sokak no :7, 34460 Sarıyer/İstanbul Panavia By Panaroma Sitesi B Blok Kat:2 Daire:9

Açıklama

ÖZEL MİMARİ TASARIMIYLA İSTİNYE'NİN EŞSİZ PROJELERİNDE YER ALAN LÜKS DAİRE 

Özellikler: İstinye Panavia By Panaroma Sitesi'nde 2. katta yer alan daire projesine göre 420 m2'dir, mevcutta  balkonlar kapatılarak yaklaşık 550 m2 kapalı alan olmuştur. 

Dubleks daire, 4 suit oda, 1 yardımcı odası,2 salondan oluşmaktadır. Her odada banyo mevcuttur.  Dubleks daire, 9 ve 10 numaralı 2 dairenin birleştirip özel mimar tarafından dekore etmesiyle oluşturulmuştur. Dairenin 4 araçlık otopark hakkı vardır.

5 blok ve 60 adet daireden oluşan Panavia By Panaroma projesi ile İstanbul’un gözde semtlerinden İstinye’yede yer alıyor. Ulaşım kolaylığı, doyumsuz manzarası ve ferah tasarımlara sahiptir. Sitede; basketbol, futbol sahası, masaj merkezi, squash merkezi, açık havuzu, çocuk parkı, oyun alanı, kafe restoran, sauna, tenis sahası mevcuttur. 

Not: Sitenin aylık aidatı 4.750 TL'dir. 2 daire birleştirildiği için 2 daire aidatı ödenmektedir. Daireler tek daire olarak kullanılmakta olup, 2 ayrı tapu ile birlikte satılmaktadır. 

 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.